Неділя, 24.02.2019, 02:54
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Оголошення по Славутицькому міськво

Діяльність шкільних бібліотек міста [8]Атестація шкільних бібліотекарів [2]

В разделе объявлений: 10
Показано объявлений: 1-10

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З
від " 30 " квітня 2009 р. № 79


Про підсумки міського огляду-конкурсу
індивідуальних і колективних творчих проектів
“БІБЛІОТЕКА ХХІ століття” в рамках
Всеукраїнської акції “Живи, книго!”

На виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради від 09.10.2009 року № 161 “Про міський огляд-конкурсу індивідуальних і колективних творчих проектів “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття в рамках Всеукраїнської акції “Живи, книго!” з метою пошуку та підтримки інноваційних бібліотечних розробок і технологій, що здійснюють ефективний вплив на процес навчання і виховання, залучення учнівської молоді до проектно-цільової діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах пройшли конкурси індивідуальних і колективних творчих проектів.

До участі у міському етапі огляду-конкурсу було подано одинадцять робіт. Відповідно до рішення журі конкурсу визначено переможців ІІ міського етапу огляду-конкурсу “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття” за номінаціями: “Бібліогра”, “За сторінками шкільного підручника”, “Web-бібліотека”.

Повний текст документу - завантажити

Діяльність шкільних бібліотек міста | Просмотров: 1025 | Дата: 13.05.2009 | Комментарии (0)

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
Н А К А З
від « 27» лютого 2009 р. № 40
 
Про місячник книжки
 
Визначаючи як першорядне завдання сучасної школи виховання громадянина України, свідомого патріота, вільної і суверенної особистості, здатної навчатися впродовж життя; створення умов для всебічного розвитку особистості на засадах загальнолюдських та національних цінностей, для надання навчанню українознавчої спрямованості, що безпосередньо забезпечується вивченням української мови, української літератури, історії України, українського мистецтва, виходячи з положень Державних стандартів початкової, базової і повної середньої освіти, концепції профільного навчання в старшій школі, на виконання Указу Президента України від18.08.06 № 688 “Про відзначення 200-річчя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя“, Указу Президента України № 636/2008 “Про відзначення 100-річчя від дня народження Марії Примаченко“, доручень Кабінету Міністрів України № 46178/1/1-08 від 25.09.2008р., Міністерства освіти і науки України № 1/9-667 від 17.10.2008 р. та головного управління освіти і науки України № 12-01-07-2253 від 23.10.2008 щодо відзначення 150-річчя від дня народження Шолом-Алейхема, 195-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 200 річчя від дня народження Миколи Гоголя, беручи до уваги важливість ролі, яку покликані виконувати шкільні бібліотеки в інформаційному забезпеченні освітнього-виховного процесу та з метою вдосконалення та підвищення результативності громадсько-патріотичного та естетичного виховання підростаючого покоління
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Провести протягом березня 2009 року загальноміську акцію “Місячник книжки” під загальним гаслом: “Народжені в Україні ”.
 
2. В рамках місячника передбачити проведення тематичних тижнів:
 
- тиждень української і світової філології “На перехресті Музи й Долі”
 
- тиждень естетичного виховання “Святе мистецтво в пензлі чи пері»”
 
- тиждень шкільного підручника
 
- Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги
 
3. Провести ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач – 2009» 05 березня о 15.00 на базі бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва.
 
4. Провести заключний етап загальноміської олімпіади з інформаційної культури “БібліонІКа” на базі бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва:
 
24.03.09 о 10.00 – вікова категорія – 4-6 класи;
 
24.03.09 о 14.00 – вікова категорія – 7-9 класи;
 
25.03.09 о 10.00 – вікова категорія – 10-11 класи.
 
5. Керівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів освіти:
 
5.1.Здійснити організаційні заходи щодо залучення педагогічних, учнівських колективів та батьківської громадськості до участі в місячнику книжки.
 
5.2. Розробити комплексні заходи, спрямовані на активізацію діяльності педагогічних колективів в напрямку громадсько-патріотичного та естетичного виховання, широкого використання інформаційних ресурсів бібліотек та виховних можливостей закладу.
 
5.3.Узагальнити підсумки проведення місячника відповідними довідками та подати їх до методичного центру до 10.04.09.
 
6. Міському методичному центру :
 
6.1.Здійснити інформаційно-методичне забезпечення місячника.
 
6.2.Забезпечити широке висвітлення заходів місячника в засобах масової інформації.
 
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу ММЦ Н.М.Костик
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич

Методичні рекомендації до проведення місячника книжки-2009 - ЧИТАТИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
 Н А К А З
від « 27 » листопада 2008 р. № 194
 
Про загальноміську олімпіаду з інформаційної культури
“БібліонІКа!”
 
Зважаючи на першорядне завдання сучасної школи – формувати особистість учня, наділену інформаційними компетентностями, готову до самоосвітньої діяльності, навчання впродовж усього життя, беручи до уваги важливість ролі, яку покликані виконувати шкільні бібліотеки у відродженні національної освіти, інформатизації освітнього простору в умовах інформаційного суспільства, з метою активізації діяльності педагогічних та бібліотечних працівників щодо формування в учнів інформаційної культури та на виконання вимог інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 04.03.05 № 1/9-106 “Про посилення роботи шкільних бібліотек з виховання культури читання учнів загальноосвітніх навчальних закладів”
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Затвердити Положення про загальноміську олімпіаду з інформаційної культури “БібліонІКа” (Додаток 1).
 
2. Утворити та затвердити персональний склад організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміської олімпіади з інформаційної культури “БібліонІКа” та журі ІІ (міського) етапу (Додаток 2,3).
 
3. Міському методичному центру ( Н.М.Костик):
 
3.1. Організувати та провести у 2008-2009 навчальному році загальноміську олімпіаду з інформаційної культури “БібліонІКа” (далі Олімпіаду) у два етапи:
 
І – на рівні навчального закладу – протягом грудня 2008 року.
 
ІІ – міський – з 23 по 27 березня 2009 року на базі Бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва.
 
3.2. Забезпечити організаційно-методичний супровід Олімпіади.
 
3.3. Результати Олімпіади широко висвітлити в засобах масової інформації та в роботі міської педагогічної виставки “Освіта Славутича-2009”.
 
4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів ( А.О. Рябченку, Г.В. Рубан, В.В.Бивалькевичу, О.М. Резан, Т.О.Нечай):
 
4.1. Забезпечити участь закладів у зазначеному заході відповідно до затвердженого Положення.
 
4.2. До 10.03.2009 р. подати до організаційного комітету аналітичний звіт про результати І етапу та заявки на участь у ІІ (міському) етапі Олімпіади. (Додаток 4).
 
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу ММЦ Н.М. Костик.
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич
 
Додаток 1 - ЧИТАТИ
 
Додаток 2,3 - ЧИТАТИ
 
Додаток 4 - ЗАВАНТАЖИТИ

Тестова робота на виявлення рівня сформованості інформаційних компетентностей учнів 6 класу - ЗАВАНТАЖИТИ
 
Тестова робота на виявлення рівня сформованості інформаційних компетентностей учнів 9 класу - ЗАВАНТАЖИТИ
 
Тестова робота для виявлення рівня сформованості читацької самостійності учнів 10 класу - ЗАВАНТАЖИТИ
 
Тестова робота для виявлення рівня сформованості читацької самостійності учнів 11 класу - ЗАВАНТАЖИТИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
Н А К А З
від " 15 " січня 2009 р. № 05
 
Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу
“Шкільний бібліотекар – 2009”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.12.2008 року за № 1.4/11-304В “Про проведення Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року”, наказу головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 18.12.2008 року № 471 “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року” з метою поширення та впровадження в практику роботи кращого досвіду бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів, активізації і підвищення бібліотечно-інформаційної діяльності, стимулювання праці, підвищення статусу бібліотечного працівника
 
Н А К А З У Ю :
 
1. Організувати та провести І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року” (далі – Конкурс) у терміни до 15 квітня 2009 року.
 
2. Затвердити Умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року” (додаток 1).
 
3. Утворити та затвердити персональний склад організаційного комітету з підготовки та проведення міського етапу Конкурсу та журі Конкурсу (додаток 2, 3).
 
4. Міському методичному центру (Костик Н.М.):
 
4.1 Забезпечити організаційне та науково-методичне керівництво підготовкою та проведенням І (міського) етапу Конкурсу;
 
4.2 До 15.04.2009 року узагальнити підсумки та підготувати подання на переможців міського етапу Конкурсу до організаційного комітету ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року”;
 
4.3 Забезпечити висвітлення міського Конкурсу у засобах масової інформації та в роботі міської педагогічної виставки “Освіта Славутича – 2009”.
 
5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів (А.О Рябченку, Г.В Рубан, В.В. Бивалькевичу, О.М. Резан , Т.О. Нечай ):
 
5.1 Забезпечити участь бібліотекарів навчального закладу у зазначеному заході;
 
5.2 Матеріали для участі у І (міському) етапі Конкурсу, передбачені Умовами проведення Конкурсу, подати до міського методичного центру до 05.04.2009 року.
 
6. Фінансування І (міського) етапу та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського Конкурсу здійснювати за рахунок позабюджетних асигнувань.
 
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу міським методичним центром Костик Н.М.
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич
 
Додаток 1 - читати
 
Додаток 2, 3 - читати
 
Лист оцінювання документів, що представляються для участі у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу “Шкільний бібліотекар 2009 року” - читати

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
 Н А К А З
від « 14 » січня 2009 р. № 04
 
Про проведення І-ІІ етапів
Всеукраїнського конкурсу дитячого читання
“Найкращий читач - 2009”
 
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1222 від 30.12.2008 року та відповідно до інформаційно-методичного листа № 1/9-850 від 30.12.2008 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Найкращий читач України – 2009” з метою забезпечення збереження, підтримки та подальшого розвитку читання як духовного потенціалу суспільства, одного із головних способів розвитку, виховання і здобуття освіти молодою людиною; виховання широкої читацької культури дітей та юнацтва, розвитку духовно-ціннісних орієнтацій та естетичних потреб особистості, здатної поціновувати явища класичної та сучасної культури; інтеграції особистості в світову культуру, що відбувається через створення власного комплексу духовних, матеріальних, інтелектуальних та емоційних рис, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.1998 № 305 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1998 р. за № 598/3038
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Організувати та провести протягом січня-березня 2009 року І-ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Найкращий читач України – 2009” (далі Конкурс) відповідно до “Методичних рекомендацій щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Найкращий читач України – 2009” (додаток до листа МОН України від 30.12.08 № 1/9-850) у два етапи:
 
І – на рівні навчального закладу – з 15 січня по 15 лютого 2009 року.
 
ІІ – міський – з 20 лютого по 10 березня 2009 року на базі Бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва.
 
2. Утворити та затвердити персональний склад організаційного комітету та журі ІІ (міського) етапу Конкурсу (Додаток 1,2).
 
3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів ( А.О. Рябченку, Г.В. Рубан, В.В.Бивалькевичу, О.М. Резан):
 
Довести цей наказ до відома педагогічних колективів і сприяти їм в організації і проведенні Конкурсу. Матеріали для участі у ІІ етапі подати до організаційного комітету ІІ (міського) етапу Конкурсу до 20 лютого 2009 року.
 
4. Міському методичному центру (Н.М.Костик):
 
Провести ІІ (міський) етап Конкурсу 05 березня 2009 року на базі БІЦ для дітей та юнацтва.
Забезпечити організаційно-методичний супровід Конкурсу.
Матеріали до участі у ІІІ етапі подати до головного управління освіти і науки Київської ОДА та до обласної бібліотеки для дітей до 10 березня 2009 року.
Забезпечити підготовку переможців ІІ етапу до участі в ІІІ етапі Конкурсу.
 
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника завідуючого відділом освіти Л.І.Жигалло.
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич


Додаток 1 - ЧИТАТИ
 
Додаток 2 - ЧИТАТИ
 
Методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України -2009" - ЧИТАТИ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
Н А К А З

від " 22 " квітня 2008 р.   № 98
 
Про підсумки міського огляду-конкурсу
індивідуальних і колективних творчих проектів
“БІБЛІОТЕКА ХХІ століття” в рамках
Всеукраїнської акції “Живи, книго!”
 
На виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради від 25.09.2007 року № 139 “Про міський огляд-конкурсу індивідуальних і колективних творчих проектів “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття в рамках Всеукраїнської акції “Живи, книго!” з метою пошуку та підтримки інноваційних бібліотечних розробок і технологій, що здійснюють ефективний вплив на процес навчання і виховання, залучення учнівської молоді до проектно-цільової діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах пройшли конкурси індивідуальних і колективних творчих проектів.
 
До участі у міському етапі огляду-конкурсу було подано десять робіт. Відповідно до рішення журі конкурсу визначено переможців ІІ міського етапу огляду-конкурсу “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття” за номінаціями: “Партнер”, “За сторінками шкільного підручника”, “Моя бібліотека”, “Бібліогра” .
 
У зв’язку із вищезазначеним
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Доповідну записку “Про підсумки огляду-конкурсу індивідуальних і колективних творчих проектів “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття” взяти до відома (додаток 1).
 
2. Нагородити дипломами переможців ІІ етапу огляду-конкурсу індивідуальних і колективних творчих проектів “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття”:
 
у номінації “Партнер”:
- Творчий проект „БЛіц-Актив”(бібліотечний ліцейський актив); Автори проекту: Іванова Я.Є., завідуюча бібліотекою, Хайрулліна ЛА., бібліотекар ліцею.
 
у номінації “За сторінками шкільного підручника”:
- творчий проект учнів 10 Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 “Голодомор 1932-1933 років”. Керівник проекту: Примаченко Н. М., завідуюча бібліотекою, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.
- інформаційний проект учнів 4 В класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 „Подорож історичними місцями рідного краю”. Керівник проекту: Лойченко О.В., вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4;
 
у номінації “Бібліогра”:
- творчий проект “Літературна рибалка”; Автори проекту: Іванова Я.Є., завідуюча бібліотекою, Хайрулліна ЛА., бібліотекар ліцею.
 
3. Нагородити Подяками за участь в огляді-конкурсі індивідуальних і колективних творчих проектів “БІБЛІОТЕКА ХХІ століття:
 
у номінації За сторінками шкільного підручника”:
- колективний творчий проект вчителів та учнів початкової школи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 “Бібліотека ХХІ століття”; автори проекту: Коробчук Г.О., Косовець Л.М., Пархоменко Л.П., Решетняк О.М.
- інформаційний проект учнів 7,8,10-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 “Гроші – благо чи залежність?”. Керівник проекту: Павленко Т.М., вчитель зарубіжної літератури.
- творчий проект учнів 10 А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 “Символізм та імпресіонізм у малярстві”. Керівник проекту: Турчина С.Л.., вчитель художньої культури та зарубіжної літератури.
 
у номінації ”Моя бібліотека”:
- творчий проект „Про все цікаве на планеті читай в журналі і газеті”. Автори проекту: Бахметова Н.О., завідуюча бібліотекою та Славута Н.О., бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
- творчий проект учнів 10 Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 “Золота доба класичного роману”. Керівник проекту Симонова В.П., вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.
 
у номінації “Бібліогра”:
- творчий проект “Сьогодні ми актори”; Автори проекту: Автори проекту: Іванова Я.Є., завідуюча бібліотекою, Хайрулліна ЛА., бібліотекар ліцею.
 
4. Нагородити дипломом переможця “Всеукраїнської акції “Живи книго!” у 2007-2008 навчальному році - колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
 
5. Нагородити дипломами ІІ ступеня “Всеукраїнської акції “Живи книго!” у 2007-2008 навчальному році:
- бібліотеку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
- бібліотеку ліцею.
 
6. Нагородити дипломом ІІІ ступеня “Всеукраїнської акції “Живи книго!” у 2007-2008 навчальному році:
- бібліотеку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.
 
7. Церемонію нагородження учасників конкурсу літературної творчості провести на загальноміському святі “Час читати!” у Всесвітній день книги і авторського права.
 
Заступник міського голови,
Завідуючий відділом освіти
О.Б.Линкевич

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
Н А К А З
від « 19 » березня 2008 р.
 
Про проведення кваліфікаційних випробувань
для бібліотечних працівників
навчальних закладів, які атестуються
 
Відповідно до Положення про атестацію бібліотечних працівників навчальних закладів м. Славутича, затвердженого наказом відділу освіти від 19.11.2007 № 180 “Про внесення змін і доповнень до Положення про атестацію бібліотечних працівників навчальних закладів міста” та з метою об’єктивної оцінки рівня теоретичної підготовки та професійної культури бібліотечних працівників, які атестуються
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Утворити експертну робочу групу для забезпечення об’єктивності оцінювання професійної діяльності та проведення кваліфікаційних випробувань для бібліотечних працівників, які атестуються у складі:
 
- Костик Н.М., завідуючої міським методичним центром (голова робочої групи);
 
- Колосай Л.А., методиста з бібліотечно-бібліографічної освіти міського методичного центру;
 
- Ярової Т.Е., завідуючої бібліотекою ЗОШ № 1, “провідного бібліотекаря”;
 
- Примаченко Н.М., завідуючої бібліотекою ЗОШ №3, “провідного бібліотекаря”;
 
- Козленко Н.А., директора Бібліотечно-інформаційного центру для дітей та юнацтва.
 
2. Організувати та провести 25 березня 2008 року о 10.00 у міському методичному центрі кваліфікаційні випробування на визначення теоретичного рівня для бібліотечних працівників, які атестуються:
 
- Бахметової Надії Олександрівни, завідуючої бібліотекою ЗОШ № 2;
 
- Дмитренко Наталії Петрівни, завідуючої бібліотекою ЗОШ № 4.
 
3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів (Г.В.Рубан, О.М. Резан) забезпечити участь бібліотекарів навчального закладу, які атестуються, у кваліфікаційних випробуваннях.
 
4. Голові експертної робочої групи передати протоколи кваліфікаційних випробувань бібліотечних працівників до відповідних атестаційних комісій.
 
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти по роботі з педагогічними кадрами Г.І.Щеголькову.
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич

Тестові завдання для кваліфікаційних випробувань бібліотекарів у ході атестації на встановлення відповідності посаді провідного бібліотекаря - завантажити

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
Н А К А З
від « 28 » лютого 2008 р.
№ 50
 
Про місячник книжки
 
Визначаючи як першорядне завдання сучасної школи виховання громадянина України, вільної і суверенної особистості, наділеної позитивними моральними рисами, життєвими компетентностями, готової до саморозвитку і самовдосконалення, беручи до уваги важливість ролі, яку покликані виконувати шкільні бібліотеки в інформаційному забезпеченні освітнього-виховного процесу, на виконання Указу Президента України від 28 березня 2007 року № 250“Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні”; рішення Славутицької міської ради від 05.10.2007 № 347-16-V “Про затвердження Кодексу етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади” з метою вдосконалення та підвищення результативності морально-етичного виховання підростаючого покоління,
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Провести протягом березня 2008 року загальноміську акцію “Місячник книжки” під загальним гаслом: “Відкриймо серце для любові! Будуймо щастя для людей!”,
 
2. В рамках Місячники передбачити проведення тематичних тижнів:
 
        - “Духовна скарбниця людства” (на відзначення, Шевченківських днів, ювілейних літературних та   
           історичних пам’ятних дат)
        - “Запалимо свічку пам’яті”(присвячений вшануванню жертв Голодомору 1032-1933 рр.)
        - тиждень шкільного підручника
        - Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги
 
3. Взяти участь у щорічному міському конкурсі молодих авторів у жанрах друкованих ЗМІ, телебачення і радіо “Журналістський першоцвіт” (Положення додається).
 
4. Вирішити питання про організацію під час весняних канікул з 24 по 30 березня колективних переглядів мульфільмів для учнів початкової школи на базі Кіноконцертного комплексу.
 
5. Керівникам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів освіти:
 
      5.1.Здійснити організаційні заходи щодо залучення педагогічних, учнівських колективів та батьківської громадськості до участі в місячнику книжки.
 
     5.2.Розробити комплексні заходи, спрямовані на активізацію діяльності педагогічних колективів в напрямку морально-етичного виховання, широкого використання інформаційних ресурсів бібліотек та виховних можливостей виховної роботи закладу.
 
    5.3.Узагальнити підсумки проведення місячника відповідними довідками та подати їх до методичного центру.
 
6. Міському методичному центру :
 
    6.1.Здійснити інформаційно-методичне забезпечення місячника.
    6.2.Забезпечити широке висвітлення заходів місячника в засобах масової інформації.
 
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу ММЦ Н.М.Костик
 
Заступник міського голови,
завідуючий відділом освіти
О.Б. Линкевич
 
Методичні рекомендації до планування проведення Місячника книжки - читати 

Н А К А З
від « 19 » листопада 2007 р. № 180
 
Про внесення змін і доповнень до Положення про атестацію бібліотечних працівників навчальних закладів міста
 
Згідно з положеннями чинних нормативно-правових актів щодо оплати праці бібліотекарів навчальних закладів системи освіти, відповідно до наказу Міністерства культури і туризму України “Про затвердження Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури” від 16.07.2007 року № 44, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.09.2007 року за № 1023/14290, на підставі рішення колегії відділу освіти від 26.10.2007 року № 2 та з метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей бібліотечних працівників, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Затвердити Положення про атестацію бібліотечних працівників навчальних закладів м. Славутича зі змінами та доповненнями (Додається).
 
2. Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів керуватись при проведенні атестації бібліотечних працівників навчальних закладів вищезазначеним Положенням.
 
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти по роботі з педагогічними кадрами Г.І.Щеголькову.
 
 Заступник міського голови, завідуючий відділом освіти О.Б. Линкевич

Н А К А З
від « 19 » листопада 2007 р.                                                           № 179
 
Про розробку міської комплексної програми “Шкільна бібліотека на 2008-2012 роки”
 
Відповідно до Бюджетного Кодексу України, Закону України “Про освіту”, Закону України “Про загальну середню освіту”, Закону України “про бібліотеки і бібліотечну справу”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи Указ Президента України від 04.07.2005 № 1013/2005 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні”, “Положення про мережу освітянських бібліотек Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України” від 30.05.2003 № 334/31, на виконання рішення Київської обласної ради від 18.09.2007 року № 173-13-V “Про Київську обласну Програму “Шкільна бібліотека” на 2007-2011 роки”, беручи до уваги рекомендації учасників круглого столу бібліотекарів, керівників навчальних закладів, представників місцевої влади та громадськості “Шкільна бібліотека – запорука успішного навчання” від 22 жовтня 2007 року” та з метою трансформації бібліотек закладів освіти у бібліотечно-інформаційні медіацентри, що відповідають потребам інформаційно-бібліографічного обслуговування учасників навчально-виховного процесу, створення умов для виховання інформаційної культури учнівської молоді, удосконалення матеріально-технічної бази бібліотек міста, створення єдиного бібліотечно-інформаційного простору
 
Н А К А З У Ю:
 
1. Міському методичному центру (Н.М.Костик):
 
1.1. Провести паспортизацію бібліотек загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. (Форма паспорту бібліотеки додається).
 
1.2. Підготувати та подати на розгляд міської ради проект міської комплексної програми “Шкільна бібліотека на 2008-2012 роки” до 01.12.2007 року.
 
1.3. Інформувати щороку до 20 грудня Головне управління освіти і науки Київської обласної держадміністрації про стан справ.
 
2. Керівникам навчальних закладів:
 
2.1. Забезпечити проведення паспортизації бібліотеки навчального закладу до 28.11.2007 року.
 
2.2. Подати міському методичному центру пропозиції до міської комплексної програми “Шкільна бібліотека на 2008-2012 роки” до 28.11.07.
 
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
 
Заступник міського голови, завідуючий відділом освіти О.Б. Линкевич

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 705
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2019