Неділя, 24.02.2019, 03:58
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Різне » В Україні

В категории объявлений: 40
Показано объявлений: 1-20
Страницы: 1 2 »


Сортировать по: Дате
Интернет-магазин smt.ua - у нас вы можете купить оптом и в розницу ноутбук, нетбук, компьютер и компьютерные комплектующие, планшет,  телевизор, фотоаппарат, смартфон в Харькове.  Эту и другую технику можно купить за наличные и безналичный расчет, с НДС и в кредит. У нас вы  найдете характеристики, отзывы, фотографии, видеообзоры.
В Україні | Просмотров: 397 | Дата: 22.07.2015 | Комментарии (0)

У нас вы можете купить оптом и в розницу ноутбук, нетбук, компьютер и компьютерные комплектующие, планшет,  телевизор, фотоаппарат, смартфон в Харькове.  Эту и другую технику можно купить за наличные и безналичный расчет, с НДС и в кредит. У нас вы  найдете характеристики, отзывы, фотографии, видеообзоры.
В Україні | Просмотров: 464 | Дата: 11.03.2015 | Комментарии (0)

Интернет-магазин smt - у нас вы можете купить оптом и в розницу ноутбук, нетбук, компьютер и компьютерные комплектующие, планшет,  телевизор, фотоаппарат, смартфон.  Эту и другую технику можно купить за наличные и безналичный расчет, с НДС и в кредит. У нас вы  найдете характеристики, отзывы, фотографии, видеообзоры.
В Україні | Просмотров: 443 | Дата: 15.10.2014 | Комментарии (0)

У нас вы можете купить оптом и в розницу ноутбук, нетбук, компьютер и компьютерные комплектующие, планшет,  телевизор, фотоаппарат, видеокамеру  в Харькове.  Эту и другую технику можно купить за наличные и безналичный расчет, с НДС и в кредит. У нас вы  найдете характеристики, отзывы, фотографии, видеообзоры.
В Україні | Просмотров: 604 | Дата: 20.01.2014 | Комментарии (0)

Стопка книг из столетнего бука

Скульптор Егор Зигура возле Политехнического института вырезает из столетнего бука скульптуру в виде стопки книг. Работает над ней уже полтора месяца.

"Два месяца назад мне позвонил один из местных жителей и предложил вырезать из дерева скульптуру. Сказал, что уже приметил столетний бук, который сломался во время грозы полгода назад. Я согласился сразу, потому что уже имел идею для будущей скульптуры. Никаких проблем с разрешениями не было - этот человек получил все вместо меня", - рассказал Егор Зигура корреспонденту Gazeta.ua.

Скульптура будет достигать пяти метров в высоту. Сверху ее будут украшать металлические элементы - шапка магистра и галстук.

Скульптуру планируют открыть 16 ноября, накануне Международного дня студентов.

"Скульптура уже почти готова, осталось покрыть ее сверху лаком и сделать металлические элементы. Уже сейчас прохожие говорят, что эта скульптура - изюминка парка возле Политехнического института", - сказал Егор Зигура.

Источник: Gazeta.ua

В Україні | Просмотров: 901 | Дата: 07.11.2012 | Комментарии (0)

Випуск книжкової продукції в Україні зменшився

Книжкова палата України проаналізувала стан випуску книжкової продукції за 11 місяців 2010 року. Другий рік поспіль наклади книг, що випускаються в Україні, зменшуються. Аналітики Книжкової палати України ім. І.Федорова стверджують, що це загальносвітова тенденція.

Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, за станом на 1 грудня 2010 року в Книжкову палату України надійшло і зареєстровано 17265 назв книг і брошур, накладом приблизно 34 млн екземплярів, що в порівнянні з аналогічними даними 2009 року, складає: за назвами - 87,1%, за накладами - 78,8%. Для порівняння: за період незалежності України кращий показник випуску книг і брошур був в 2008 році і склав 24040 друкарських одиниць. У 2009-му книговидання зменшилося до 22491 друкарської одиниці, а в 2010 прогнозується 20 тис. назв.

Що стосується показників накладів, то вони вже другий рік поспіль показують тенденцію до зниження. Якщо в 2008 році наклад книг і брошур склав більше 58 млн екземплярів, в 2009 - більше 48 млн, то в 2010 році передбачається не більше 40 млн екземплярів. Тенденція до зменшення накладів спостерігається у всьому світі, оскільки видавці все частіше пропонують споживачам не лише друкарську, але і електронну версію своєї продукції.

За матеріалами: Укрінформ
В Україні | Просмотров: 747 | Дата: 07.01.2011 | Комментарии (0)

На Львівщині за найкращий відгук на книжку п’ятикласник отримав нетбук

4 січня у Львові за найкращий відгук на книжку п’ятикласник Бібрської школи імені Уляни Кравченко Владислав Довгаль отримав нетбук. Решта учасників обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" для учнів 4-5 класів отримали заохочуючі подарунки.

"Я написав відгук на книгу "Паперовий янгол" Ольги Бусенко. Я люблю читати. Про цей конкурс я вперше дізнався з Інтернету, а пізніше про нього розповіли у Бібрській бібліотеці. Мама трохи розповіла, що потрібно у відгуку писати. Я вибрав книгу "Паперовий янгол", тому що там усі герої позитивні, а янгол обрав найдобрішу Яринку", - розповів переможець обласного туру конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу" Владислав Довгаль.

Друге місце посіла четвертокласниця Соломія Потурай із Миколаївської школи №1, що написала відгук на книгу "Лялечка і Мацько" Галини Пагутяк, третє місце дісталось п’ятикласниці львівської гімназії "Євшан" Ярині Неборак за відгуки на книги "Роня, донька розбійника" Астрід Ліндгрен та "Червоні вітрила" Олександра Гріна.

Як зазначила працівник сектору масової роботи, PR-менеджер Львівської обласної бібліотеки Людмила Пуляєва, мета конкурсу – популяризація української книги, розвиток систематичного читання, підтримка дитячої вітчизняної літератури.

"Це всеукраїнський конкурс, що вже не вперше проходить, і щоразу збільшується кількість учасників. Для відгуків було запропоновано до 100 рекомендованих книг. Майже у кожній області уже пройшли церемонії нагородження", - зазначив представник видавництва "Грані-Т" Тарас Яценко.

За матеріалами: Освітній портал
В Україні | Просмотров: 1250 | Дата: 06.01.2011 | Комментарии (0)

ТИСЯЧІ УКРАЇНЦІВ ПУБЛІЧНО ЗАСУДЖУВАТИМУТЬ НАСИЛЬСТВО У РОДИНІ ТА ЗАМОВЧУВАННЯ ТАКИХ ВИПАДКІВ

1 серпня вуличний захід зібрав в центрі столиці понад 1,000 небайдужих українців та українок, керівництво Представництва Європейського Союзу в Україні та Міністерства України у справах сім’ї, молоді і спорту, які вітали початок нової суспільної кампанії, спрямованої на об’єднання понад 200 000 людей по всій країні для публічного протесту щодо всіх форм насильства в сім’ї.

Такий гучний старт буде надалі продовжений кампанією на білбордах та в Інтернеті, а також вуличними рекламними акціями. Волонтери братимуть участь у національних фестивалях, працюватимуть на пляжах та вулицях великих міст, де заохочуватимуть інших носити символ спротиву – браслет малинового кольору зі словами «Я проти насильства».

Протягом серпня буде розповсюджено 200 000 таких браслетів, а також величезну кількість віртуальних браслетів, які користувачі соціальних мереж в Інтернеті можуть прикріпити до своїх фотографій. Такий яскравий символ покликаний донести єдине просте повідомлення: носій відмовляється бути жертвою, відмовляється від жорстокості та толерантності до випадків жорстокості у власній сім’ї чи серед своїх друзів.

Незважаючи на свою простоту, такий маленький браслет через свою публічність буде нести потужне повідомлення до нашого суспільства, яке все ще намагається залишити проблему за зачиненими дверима. Наше повідомлення надзвичайно просте: жорстокість неприпустима. Ми, носії браслетів, не збираємося більше її терпіти. Ми відмовляємося мовчати про проблему. Ми віримо в те, що спільно виступаючи, можна подолати жахливий спадок домашнього насильства в Україні та знизити його вплив на майбутні покоління.

«Усі країни світу стикаються з проблемою домашнього насильства. Але саме від ставлення суспільства до цього явища залежить, чи зможе жертва знайти допомогу, а кривдник – отримати покарання за законом. В Україні ґендерні стереотипи та думка, що насильство є суто сімейною справою, глибоко вкоренилися у суспільстві. Євросоюз працює разом з урядом України, щоб змінити ставлення до домашнього насильства», - заявив Жозе Мануел Пінту Тейшейра, голова Представництва Європейського Союзу в Україні. Яскрава ілюстрація – щорічна статистика, за якою близько половини українських жінок страждають від проявів насильства у сім’ях. Знайти точніші цифри надзвичайно складно через стіну мовчання, що оточує дану проблему. Кількість жертв від домашнього насильства в Україні набагато більша, ніж від кримінальних злочинів чи автомобільних аварій, разом узятих. Найгірше – те, що проблема торкається не лише дорослих жінок. Багато з тих, хто чинить жорстокість по відношенню до своїх партнерів, ставляться так само і до дітей в своїй родині. Багато жертв так ніколи і не звертаються за допомогою. І навіть ті, хто наважуються зламати стіну мовчання, дуже часто не знають, до кого звернутися.

Як зазначила пані Світлана Толстухова, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту: «В рамках кампанії буде проводитися широкомасштабна просвітницька робота серед українського населення, а також буде вжито практичних заходів для допомоги жертвам насильства. Зокрема, на сьогоднішній день працює понад 20 центрів соціально-психологічної допомоги та 8 центрів реабілітації жертв насильства в сім'ї по всій Україні. Крім того, у рамках кампанії будуть розповсюджуватися інформаційні матеріали з практичним порадами жертвам насильства». Подібні ініціативи спрацюють лише у тому випадку, якщо українці згуртуються, щоб сказати: «Досить – значить досить. Більше ніякої жорстокості».

Простим малиновим браслетом українці публічно задекларують своє неприйняття насильства та підтримку його жертв. Кожен може приєднатися до кампанії в Інтернеті:

http://vsirivni.com.ua/blog/

http://twitter.com/vsi_rivni

http://www.facebook.com/pages/VsiRivni/336685748881?v=wall

Національна „гаряча лінія” з питань запобігання насильству та захисту прав дітей: 0 800 500 335

Будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацію з приводу кампанії до Анастасії Троцької, менеджеру зі зв’язків з громадськістю проекту Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україіні – комунікаційний компонент», тел./факс: (+38 044) 278 3376 / 288 2726, моб.: +38 095 139 93 52, ел. адреса: pr@cwrights.com.ua чи до Марини Бевзенко, + 38 063 482 28 43, Marina.bevzenko@mail.ru

Джерело: Представництво Європейської комісії в Україні
В Україні | Просмотров: 843 | Дата: 02.08.2010 | Комментарии (0)

Писательский автопробег-2010 "Ударим автопробегом против безкнижья и разгильдяйства!"

В пятницу, 23 апреля, во Всемирный день книги, известные украинские писатели устроят в Киеве праздничный писательский автопробег под лозунгом Ударим автопробегом против безкнижья и разгильдяйства!

Как сообщили Корреспондент.net организаторы акции, писатели поедут к МВФ протестовать против введения НДС на книги и устроят митинг возле книжного магазина Сяйво.

Третий год подряд работники слова отметят День книги, проезжая в экипажах автомобилей с флагами по улицам Киева. В этом году в акции примут участие такие писатели и поэты: Андрей Курков, Василий Шкляр, Ирэн Роздобудько, Братья Капрановы, Сергей Руденко, Сашко Лирнык, Лариса Денисенко, Дмитрий Лазуткин, Сергей Пантюк, Александр Афонин, Борис Гуменюк, Антон Санченко, Юрий Камаев, Владимир Даниленко и Павел Вольвач.

Автопробег стартует в 12:00 на Контрактовой площади. В 12:40 участники акции вручат представителю МВФ в Украине обращения от имени Национального союза писателей Украины, Ассоциации книгоиздателей и книгораспространителей и Ассоциации украинских писателей. В 13:20 участники автопробега устроят митинг возле книжного магазина Сяйво, выступая против его закрытия.

Это уже третий писательский автопробег, организованный в День книги в Киеве. В прошлом году участники акции требовали от правительства сделать этот день государственным праздником, а также возложили венок к, по их мнению, необоснованно ликвидированному книжному магазину Мистецтво.

По материалам: Корреспондент.net
В Україні | Просмотров: 850 | Дата: 22.04.2010 | Комментарии (0)

Уряд з 1 жовтня 2009 року підвищує на 50% заробітну плату працівникам бібліотек
 
Про це заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні Уряду.

«Є певні категорії людей в бюджетній сфері, яких потрібно підтримати невідкладно. І тому ми прийняли рішення з 1 жовтня всім працівникам бібліотек підвищити заробітну плату на 50%. Ми зобов’язані підтримати тих людей, які є нашим скарбом», - зауважила глава Уряду, про це ForUm’у повідомили у прес-службі КМУ.

Крім того, за словами Тимошенко, з 1 січня 2010 року з бюджету країни виділятимуться фінансові ресурси на виплату працівникам бібліотек допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань: «Це передбачено законами України, але жодного разу не було передбачено в бюджетах. Це 230 млн. грн., які ми передбачили і збережемо в бюджеті на наступний рік при розгляді у Верховній Раді».

Прем’єр-міністр повідомила, що уряд у бюджеті на 2010 рік також передбачив близько 300 млн. грн. на ремонти бібліотек, переоснащення приміщень тощо.

«Для нас цей напрямок мусить бути головним», - наголосила Тимошенко і додала, що вже в цьому році Уряд виділить всі необхідні фінансові ресурси для поповнення бібліотеками своїх фондів та для оформлення передплати на всю необхідну періодичну літературу.
Очікується, що під час сьогоднішнього засідання Уряду буде ухвалено низку рішень для врегулювання роботи бібліотечного господарства.

Крім того, з нагоди професійного свята, Тимошенко під час засідання нагородила відзнаками Кабінету Міністрів найкращих працівників галузі.

Вітаючи всіх бібліотекарів країни зі святом, прем’єр-міністр зазначила: «В бібліотеках працюють ті люди, які віддані своїй справі, своїй професії, які не зважаючи ні на які складнощі і труднощі забезпечують роботу бібліотек на найвищому рівні».
В Україні | Просмотров: 1649 | Дата: 01.10.2009 | Комментарии (0)

«Книжкова лихоманка» на Хрещатику
 

В неділю, 27-го вересня о 12.00 на Хрещатику (від Прорізної до Майдану Незалежності) проходитиме книжковий соціомоб «Книжкова лихоманка» за участі великої кількості читачів, акторів пантоміми та таких відомих письменників: брати Капранови, Сашко Лірник, Євгенія Кононенко, Леся Вороніна та Володимир Аренєв.


Що відбуватиметься: любителі читання утворять від вул. Прорізної до Майдану Незалежності живий ланцюг і читатимуть свої улюблені книжки на свіжому повітрі; міми зображатимуть сценки з відомих книжок; брати Капранови, Сашко Лірник, Євгенія Кононенко, Леся Вороніна та Володимир Аренєв спілкуватимуться з учасниками та перехожими; організатори роздаватимуть буклети із адресами бібліотек, книжкових магазинів та інформацією про книжкові новинки; поряд продаватимуть книги письменників з автографами.
 
Мета акції — привернути увагу людей до книжки і нагадати, що найкращий вид дозвілля — це читання, а найкращий подарунок — це книжка.

Якщо ви любите читати — беріть улюблену книгу і приходьте! Ви зустрінете однодумців та поспілкуєтесь з відомими письменниками, а також маєте шанс придбати книжку з автографом в подарунок!
В Україні | Просмотров: 854 | Дата: 17.09.2009 | Комментарии (0)

Ющенко започатковує рух на підтримку української книги

Під час відкриття 16 Форуму видавців у Львові Віктор Ющенко звернувся до всіх діячів та населення України стати поруч із ним та президентом Форуму Олександрою Коваль і започаткувати рух на підтримку української книги та читання.

"Ми повинні стати єдиною інтелектуальною силою", - зазначив В.Ющенко. Також Президент навів низку статистичних даних: "1994 року Форум видавців відвідало 5 тис. людей та було 38 учасників. Цього року кількість учасників зросла до 1000, очікується 60-65 тис. відвідувачів. Хочу відзначити, що минулого року уряд на фінансування проекту "Українська книга" виділив 28 млн грн. Цього року фінансування становить 1,2 млн грн. І це не брак коштів - вони є. Справа у совісті".

Він також закликав усю національну громадськість продовжувати активні зусилля у справі відновлення історичної пам’яті, рідної мови, єдиної Церкви, відновлення пам’яток історії, створення центрів українського духу - від Мистецького Арсеналу у Києві і Форуму видавців у Львові до майбутньої появи Українського університету у Севастополі у системі філій провідних університетів.

У рамках відвідин Віктор Ющенко вручив державні нагороди та подяки Президента України.

Після огляду експозиції Президент залишив запис у книзі почесних відвідувачів "Форуму видавців у Львові".
 
zaxid.net
В Україні | Просмотров: 806 | Дата: 11.09.2009 | Комментарии (0)

Ароматная книга

Симферопольский психолог Ирина Обухова создала книгу, под обложкой которой собрала запахи произведений Антона Чехова, написанных в Крыму.

Взяв её в руки, можно не только прочитать о том, какие ассоциации вызвало у автора чтение «Вишнёвого сада» или «Вечной весны», но и вдохнуть эти ароматы: под обложкой оригинального издания читатель найдёт пять маленьких флакончиков с концентрированными смесями натуральных эфирных масел.
 
Для каждой композиции Ирина подобрала запахи растений из знаменитого чеховского сада, который в последние годы обновляется усилиями сотрудников и энтузиастов из разных стран, поддержавших идею журнала «Цветоводство» сделать сад таким, каким он были при жизни писателя.
 
В Україні | Просмотров: 926 | Дата: 01.09.2009 | Комментарии (0)

В период кризиса украинцы предпочитают читать о любви

В последние полгода украинцы предпочитают читать книги о психологии и любви. Литература, предлагающая "антикризисные" рецепты, особым спросом не пользуется. Об этом пишет газета "СЕЙЧАС". По словам PR-менеджера представительства издательства "Эксмо" в Украине Дарьи Король, наблюдается невероятно высокий рост спрос на книги ниши "Психология и эзотерика", а именно серии "Сенсация" и "Психология. Зарубежный бестселлер".

В числе лидеров продаж - книги о любви, счастье и позитивном мышлении. Также люди интересуются книгами по психологии общения, языку жестов и взаимоотношений. Вместе с тем, совсем упал спрос на книги классической эзотерики (Рерих, Блаватская), которые раньше хорошо раскупались.

"Что особенно интересно, литература, которую выпустили в разгар кризиса, чтобы сыграть на массовом ажиотаже и получить максимальную прибыль, совершенно не пользуется спросом. Люди не хотят читать все те книги, в названии которых есть слова "кризис" или "антикризис". Они ищут выход из непростой ситуации методом от противного, то есть при помощи изменения своего мышления к лучшему", - говорит Д.Король.
www.liga.net
В Україні | Просмотров: 828 | Дата: 14.08.2009 | Комментарии (0)

Харьковская фабрика "Глобус" получила заказ на изготовление миллиона учебников

ОАО "Харьковская фабрика "Глобус" в начале июля получило заказ на изготовление около 1 млн. учебников для 9-х классов. Об этом 20 июля сообщили "SQ" на фабрике.
 
Заказ поступил на месяц позже, чем в 2008 г. Фабрика планирует изготовить учебники за месяц.
 
По информации предприятия, в 2009 г. на издание учебников в госбюджете запланировано 146 млн.грн., но министерство экономики еще не дало согласие на открытие финансирования на изготовление учебников.
 
Как сообщили на фабрике, предприятие освоило производство более легких, чем обычные, учебников. Новинка предназначена для того, чтобы "облегчить" портфели школьников. "Производство легких учебников как альтернативы обычным в этом году, к сожалению, утверждено не было, хотя и в России, и в странах Европы такие стандарты уже давно существуют", - отметили на фабрике.

 
В Україні | Просмотров: 879 | Дата: 22.07.2009 | Комментарии (0)

Какие книги читают харьковчане
 
Сейчас для чтения книг наступило особое время — летние отпуска и каникулы. За какое чтиво готовы сейчас выложить деньги харьковчане? Какие книги они сметают с полок в предвкушении пары-тройки недель ничегонеделания?

Покупатели голосуют деньгами

— Увы, выражение «сметают с полок» в этом случае не совсем корректно, — ответила корреспонденту «ВХ» менеджер отдела закупок одного из книжных магазинов Ольга Федотова. — Харьковчане очень требовательно подходят к выбору книг. В основном их интересуют новые авторы — как зарубежные, так и отечественные. Вот вышло новое произведение писателя-фантаста Сергея Лукьяненко — в первую очередь покупают ее.

По-прежнему вне конкуренции, по словам менеджера, Борис Акунин. Хорошо также покупают книжки, написанные известными личностями. Например, сериал «Доктор Хаус» вызвал интерес не только к актеру Хью Лори, который сыграл в нем главную роль, но и к его книге «Торговец пушками».

— Очень популярна сейчас книга «Жизнь с моей сестрой Мадонной», которую написал Кристофер Чикконе, брат знаменитой певицы, — подтверждает наличие такой тенденции директор другого магазина Виктор Качановский.

Вообще же, по словам директора, лучше всего «идет» Дмитрий Глуховский с его фантастическим «Метро-2034», «Душевный стриптиз» Юлии Шиловой, а также «Интимная теория относительности» Януша Вишневского. Все еще в лидерах очень раскрученный Паоло Коэлью и его «Победитель остается один», а также Стефани Майер с ее бестселлером о вампирах «Рассвет».

Сейчас невозможно сказать, за какого конкретно автора харьковчане уверенно голосуют своими деньгами, говорят специалисты. Такого ажиотажа, как в свое время вокруг «Гарри Поттера», теперь не наблюдается.

Подростки любят вампиров


— Лидеры продаж перед вами, — показывает свое добро продавец с «балки» Сергей. — «Одиночество в сети» Януша Вишневского, «Одноклассники» Юрия Полякова, «Сын зверей» Ника Перумова. Компанию им составляют книги «Я люблю тебя» супермодной писательницы, дочери ирландского премьер-министра Сессилии Ахерн и «Просто вместе» французской писательницы Анны Говальдо.

В этом списке также обнаружился Евгений Гришковец и его «Год жжизни» (с двумя «ж». — Прим. авт.), все тот же Борис Акунин с новым бестселлером «Сокол и ласточка» и упомянутая уже Стефани Майер, на этот раз с «Сумерками».

Другой продавец с «балки» — Александр Васильевич — отметил опять же Стефани Майер и ее четыре «вампирские» книги для подростков. Женщины традиционно интересуются Диной Рубиной, Татьяной Толстой, Людмилой Улицкой. Среди любителей детективов очень популярен сейчас Питер Джеймс. Его книга «Убийственно красиво» впервые издается на русском языке и, если верить продавцу, очень живо и интересно читается.

Поклажа должна быть легкой


Лето, конечно же, оказывает влияние на вкусы харьковчан, говорят специалисты. Люди хотят взять в отпуск что-то легкое. Меняются не только направленность и тематика, но и формат, размер книг.

— В отпуск берут книжки маленькие и легкие — в прямом и переносном смысле, — считает менеджер Ольга Федотова. — Легкое чтиво в мягком переплете хорошо сочетается с пляжем и солнцем — в случае чего можно и лицо прикрыть книжкой удобного формата.
По наблюдениям «балочного» продавца Сергея, летом спрос на книги увеличивается. В основном отдыхающие запасаются «одноразовыми» книжками в мягких переплетах.

Антилидеры

В крупном харьковском магазине рассказали, что у них продан всего один сборник стихов В. Аксенова «Край недоступных Фудзиям», хотя книга вышла в 2007 году. Похоже, покупатель принял автора за известного писателя, а им оказался «двойник-однофамилец».


Лариса Ильич
В Україні | Просмотров: 828 | Дата: 26.06.2009 | Комментарии (0)

«Золотий лелека» объявляет конкурс на лучшие произведения для детей
 
«Золотий лелека» объявляет Всеукраинский конкурс на лучшие прозаические произведения для детей.

Условия конкурса:

На получение Премии выдвигаются оригинальные произведения, написанные украинским языком, которые раньше не печатались (обнародовались). Премии не присуждаются за произведения, которые были отмечены премиями других конкурсов, а также конкурса «Золотий лелека» предыдущих лет.

Для участия в конкурсе необходимо послать текст, подписанный псевдонимом. В отдельном конверте, подписанным тем самым псевдонимом и вложенным в папке с текстом, должно быть указано настоящее имя, фамилия автора, домашний адрес, телефон и заявление, об участии в конкурсе.

Премии присуждаются в двух номинациях:
 
литературная сказка;
приключенческая повесть.

Прозаические произведения должны быть напечатаны на компьютере или на печатной машинке в 1,5 интервала (для компьютерного набора: Times New Roman 14 кегль). Общей объем произведений - от 50 печатных страниц формата А4.
 
Премии присуджуються в двух номинациях «Литературная сказка» и «Приключенческая повесть»: за призовые места начисляются премии в размере – 7 000 гривень каждая; Вторая премия – 5 000 гривень каждая.

Предыдущее оценивание произведений осуществляют эксперты.

Эксперты, отбирают наилучшие произведения конкурса и рекомендуют их на оценивание Жюри. Основной формой работы Жюри являются заседания, которые проводит председатель Жюри или, по его поручению, заместитель председателя Жюри.

На получение Премий могут быть выдвинуты произведения отдельных авторов и творческих коллективов в составе не больше пяти лиц. Не допускается включение в состав лиц, которые выполняли административные, организационные или консультативные функции в организации конкурса.

Наилучшие прозаические произведения будут изданы книжками в издательстве «Грани-Т», в соответствии с заключенными соглашениями между авторами и издательством.

Дипломы лауреатов Премий и денежные премии вручаются на церемонии награждения лауреатов конкурса.

Результаты конкурса обжалованию не подлежат.

Отправленные на конкурс произведения не рецензируются и не возвращаются.

Произведения отсылаются до 1 ноября 2009 года по адресу:
УкраЇна, 02140
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, 2, офіс 10.
На конкурс «Золотий лелека».

По материалам: horoshienovosti.com.ua
В Україні | Просмотров: 1333 | Дата: 24.06.2009 | Комментарии (0)

Урочисто відкрито 3-й фестиваль дитячого читання
«Форум видавців – дітям»

Львів, 7 травня 2009 р. – у книжковій столиці України розпочалося свято дитячої книги - єдина в Україні і одна з небагатьох у Центральній та Східній Європі подій, цілковито присвячених дитячій літературі та читанню. Серед заходів Фестивалю - 3-я Спеціалізована дитяча книжкова виставка-ярмарок, спільна соціальна ініціатива Святослава Вакарчука «Книга творить Людину – Людина творить країну» і Форуму видавців «Подаруй дитині книжку!», міжнародна науково-практична конференція «Дитина читає…», акція «Книжка від зірки», близько 40 видів майстер-класів для дітей, презентації нових книжок, конкурси, вікторини. Другий рік поспіль паралельно з фестивалем дитячого читання за сприяння Міністерства освіти і науки України відбувається виставка-семінар освітніх технологій, навчальної та методичної літератури і закладів освіти «Освіта 2009».

На Форумі представлені 54 українських дитячих видавництва книжок та періодики та 46 видавництв навчально-педагогічної літератури та закладів освіти. На фестиваль дитячого читання до Львова з’їхалися понад 50 переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2009», який охопив 136 112 юних книголюбів з усіх куточків України.

На думку учасників прес-конференції з нагоди урочистого відкриття Фестивалю 7 травня, уявити сучасний Львів без свята книги неможливо, адже місто вже 15 років поспіль приймає «Форум видавців» і 3 роки – «Форум видавців - дітям». Натомість, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль висловила сподівання, що свято дитячого читання розростеться і подолає межі міста Львова, охопивши усі райони і міста Львівщини у рамках регіональної програми підтримки книгочитання. «Це - форум, який вчить любити книгу», - зауважив заступник Голови Львівської ОДА Ігор Держко, звертаючись до присутніх у залі переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2009». «Ваше майбутнє – це майбутнє з книгою», - наголосив він. Учасників відкриття також привітали Голова міста Львова Андрій Садовий, Генеральний консул Російської Федерації у м. Львові Євген Гузєєв, консул Генерального консульства Чеської Республіки у м. Львові Ярослав Кубалік, Ректор Української Академії Друкарства доктор технічних наук професор Богдан Дурняк, президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін та начальник Головного управління освіти м. Києва Лілія Гриневич.

Дитяче журі у складі найкращих юних читачів України на засіданні 7 травня визначило переможців конкурсу «Найкраща дитяча книжка Фестивалю» у трьох номінаціях:
 
«Книжка для найменших»: Мар’яна Савка «Чи є в бабуїна бабуся?» («Видавництво Старого Лева»);
 
«Книга, яку варто читати»: Костянтин Матвієнко «Час настав» (Видавництво «Теза»);
 
«Я пізнаю світ»: Тетяна Мартиняк «Статеве дозрівання до 16» (Видавництво «Пегас»).

 
До четвертої номінації «Книжкове диво України» юні літературознавці віднесли усі представлені на конкурс книжки.

На урочистій церемонії нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2009» дітей привітали зірки-гості Фестивалю – відомий режисер Роман Віктюк, а також співаки Віталій Козловський, Міка Ньютон та Олена Корнєєва. «Я вам бажаю мати у житті мрію і мету, а це ви можете почерпнути з книжок», - проголосив зі сцени перед автограф-сесією Віталій Козловський. «Ви - доросла і розумна аудиторія, для якої дуже відповідально писати», - зізнався під час церемонії автор одної з найкращих книг фестивалю за версією дитячого журі Костянтин Матвієнко.

ДОВІДКА: «Форум видавців дітям» - ініціатива ГО «Форум видавців» із популяризації читання серед дітей, сприяння розвитку дитячого книговидавництва та книгорозповсюдження. Фестиваль об’єднує комплекс заходів культурницького, соціального та наукового характеру – від презентацій нових книжок, дитячих конкурсів та благодійних акцій до фахових дискусій з проблематики дитячого читання. 3-й фестиваль дитячого читання «Форум видавців – дітям» триватиме з 7 до 9 травня 2009 р.
 
В Україні | Просмотров: 1134 | Дата: 08.05.2009 | Комментарии (0)

В Луганске прошла Неделя большого чтения.
Лучшие рисунки отправят в Африку
 
В Луганске впервые в Украине была проведена Неделя большого чтения, организованная международной организацией Global Campaign for Education. Об этом «Луганск.proUA.com» сообщают организаторы акции.

В акции приняли участие 12 учебных заведений Луганска, 10 из которых – средние школы (СШ №№ 5, 18, 19, 26, 30, 36, 42, 54, 57, 60).

Акция проводится с целью привлечения внимания к образованию, к повышению интереса у учащихся читать книги и изучать иностранные языки. В акции используются материалы международного стандарта – универсальная книга на английском и испанском языке, состоящая из рассказов о важности образования знаменитых писателей мирового уровня, а также постеры, стикеры, таблицы.
 

Каждый участник выражает свое мнение по данной проблеме, пишет пожелание или рисует свое видение необходимости образования.

Часть материалов с именами и мнениями отправляется в Южную Африку, где находится главный офис компании. А фото и видео материалы, отснятые за время проведения кампании помещаются на сайты, где их сможет увидеть любой человек из любой точки мира.
 
Международная организация Global Campaign for Education является инициатором международной недели большого чтения The Big Read 2009, которая прошла в большинстве стран мира с 20-26 апреля. В Луганске акция прошла при поддержке управления образования Луганского городского Совета, Луганского методического центра. Представитель на Украине и координатор Недели большого чтения – Анна Михайлова.
 
Источник: Луганск.proUA.com
В Україні | Просмотров: 795 | Дата: 08.05.2009 | Комментарии (0)

Основні заходи заключного етапу 5-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» та 3-го Фестивалю «Форум видавців – дітям»:
 
1. Тиждень читання в школах та бібліотеках м. Львова.
 
Розпочався 22 квітня і триватиме до 8 травня.
 
2. 3-я Спеціалізована дитяча книжкова виставка-ярмарок.
 
Проводиться 7-9 травня. Місце проведення – Палац Мистецтв (вул. Коперніка, 17).
 
3. 2-а Виставка-семінар освітніх технологій, навчальної та методичної літератури і закладів освіти «Освіта 2009».
 
 Проводиться 7-9 травня. Місце проведення – Палац Мистецтв (вул. Коперніка, 17). Проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України (міністр І.Вакарчук).
 
4. ІV Міжнародний колоквіум «Європейський вимір української освіти».
 
Проводиться 8 травня за участі керівників Міністерства освіти і науки України, науковців, представників освітніх кіл Франції, Німеччини, Польщі. Проводиться спільно з Міністерством освіти і науки України (міністр І. Вакарчук), Головним управлінням освіти і науки Львівської ОДА (начальник П. Хобзей), Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор Р. Шиян).
 
5. Заключний етап Всеукраїнського конкурсу читання «Книгоманія»
 
6. Церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий читач України-2009».
 
Проводиться 7 травня у клубі «Пікассо». Переможці конкурсу отримують книжкові нагороди від українських видавництв-партнерів заходу, беруть участь у цікавих конкурсах та розвагах.
 
7. Фестиваль-парад літературних героїв.
 
Проводиться спільно з Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та Центром творчості для дітей та юнацтва Галичини.
 
8. Конкурс «Найкраща дитяча книжка Фестивалю».
 
9. Конкурс малюнка «Я люблю читати!».
 
Проводиться спільно з газетою «Високий Замок» (головний редактор Н. Балюк) та Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (начальник Н. Оксенчук).
 
Виставка творів переможців конкурсу відбудеться 7-9 травня під час спеціалізованої книжкової виставки-ярмарку, після того – в УДЮМКах, найкращі малюнки будуть опубліковані в газеті «Високий Замок».
 
10. Конкурс фотографій «Читаюча родина» проводиться спільно Управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради (начальник Н. Оксенчук).
 
11. Майстер-класи.
 
Понад 20 різних видів майстер-класів відбудуться 7-9 травня в Палаці Мистецтв (вул. Коперніка, 17), які будуть проводитися безкоштовно. Проводяться спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини (директор О. Кузик), Львівською обласною Малою академією наук (директор І. Бородчук), Львівським обласним дитячим еколого- натуралістичним центром (керівник Л. Бойко), Дитячою школою народних мистецтв (керівник Г. Вихованська), Міським Палацом дітей та молоді м. Рівне (директор І. Первушевська), залучаються інші організації, а також письменники, скульптори, художники, актори та ін.
 
12. Акція «Книжка від зірки».
 
Проводиться 7-9 травня під час спеціалізованої книжкової виставки-ярмарку. Відомі люди – співаки, актори, спортсмени, телеведучі, політики – читають уривки своїх улюблених дитячих книжок, відповідають на запитання, розповідають про користь від читання.
 
13. Конкурс для ерудитів «Візьми, читай!».
 
Беруть участь всі відвідувачі спеціалізованої книжкової виставки-ярмарку. Ведучі ставлять публіці запитання на знання сучасної та класичної дитячої літератури. Переможець отримує книжку від видавництв-партнерів. Всього розігрується понад 300 книжок.
 
14. Благодійна акція «Подаруй дитині книжку» – збір книжок для сиротинців та дитячих бібліотек Львівської області.
 
Проводиться 7-9 травня під час спеціалізованої книжкової виставки- ярмарку.
 
15. Міжнародна науково-практична конференція «Дитина читає…».
 
Проводиться спільно з Українською академією друкарства, Інститутом педагогіки АПН України, Національною бібліотекою України для дітей, Державною педагогічною бібліотекою ім. Сухомлинського.
 
В Україні | Просмотров: 1089 | Дата: 07.05.2009 | Комментарии (0)

1-20 21-40
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 705
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2019