Субота, 23.06.2018, 08:02
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Різне » В Україні

Конкурс імені Максима Рильського
Информация | 11.04.2008, 00:49
Оголошено конкурс імені Максима Рильського
 
З 10 квітня по 31 серпня оголошено другий конкурс імені Максима Рильського.

Лірики всієї країни мають шанс довірити свої поетичні рими компетентному журі. З 10 квітня по 31 серпня оголошено другий конкурс імені Максима Рильського “Поетичний вернісаж “Троянди й виноград”.
 
Вік учасників не обмежений.

Потрібно просто надіслати свій творчий доробок у Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського. Це може бути один або кілька друкованих творів загальним обсягом не більше ста рядків. Учасники також мають назвати поетичний жанр свого твору.
 
Організаторами цього поетичного бієнале - згідно з положенням, конкурс проводиться раз на два роки - стали Український фонд культури, Фонд Максима Рильського, Київський літературно-меморіальний музей, що носить ім'я поета.
 
За словами голови Українського фонду культури, відомого поета, академіка Бориса Олійника, мета конкурсу - відшукати всіх тих, хто гартує свої сили в поезії, "у віковій амплітулі від 10 років і до безмежжя", але в силу різних життєвих обставин не може самостійно вийти на широку літературну стежку. "Ремесло в житті можна завжди набути, а справжньому таланту важко торувати дорогу до вершин майстерності , тож його треба пестити, як молоде дерево", - зазначив він.
 
Головний редактор журналу Дніпро поет Микола Луків наголосив, що переможців поетичного конкурсу журі визначатиме відкритим голосуванням у трьох номінаціях - патріотична, пейзажна та інтимна лірика.
 
Оскільки Максим Рильський прославився як неперевершений перекладач майже з тридцяти мов світу, то, починаючи з нинішнього конкурсу, буде запроваджена ще одна номінація - художній переклад його поезій.
 
"Мета конкурсу - не прогавити молодів талантів у нашому суєтному світі, коли поезія відійшла далеко на задній план , а світом заправляє долар" - наголосив він.
 
До складу журі увійшли відомі й шановані в українській літературі люди - Борис Олійник (голова), Іван Драч, Микола Луків, Олекса Ющенко, Станіслав Шевченко, Ганна Багряна, директор музею імені Максима Рильського Вікторія Колесник, онук поета Максим Рильський.
 
Максим Рильський підкреслив, що учасники конкурсу мають надіслати свої творчі доробки (не більше 100 рядків) у друкованому вигляді на адресу:
 
03039, м.Київ-39, вул. Максима Рильського, 7 (Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського) з поміткою "Поетичний вернісаж" до 31 серпня цього року.
 
Конкурс, за його словами, завершиться урочистою церемонією вшанування переможців, що відбудеться в Національній філармонії.
 
Джерело: ictv.ua
Добавил: admin | Контактное лицо: admin
Просмотров: 1477 | Размещено до: 31.08.2008 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 692
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018