Неділя, 20.05.2018, 12:01
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Новини книжкового світу » Українські автори

Кращі видання України - лідери літа-2008
Предложение | 24.07.2008, 13:03
У рамках Всеукраїнського рейтингу "Книжка року" визначено кращі видання України - лідерів літа-2008
 
КИЇВ, 24 липня. (Майя Заховайко - УКРІНФОРМ).
 
У рамках Всеукраїнського рейтингу "Книжка року" названо кращі видання України - лідерів літа-2008. Імена авторів та видавців найкращих книжок, виданих в Україні протягом першого півріччя цього року, оголосив на прес-конференції директор Всеукраїнського рейтингу "Книжка року" Костянтин Родик, передає кореспондент УКРІНФОРМу.
Експертна рада у складі провідних книгознавців, критиків, відомих письменників, політологів, журналістів та редакторів визначила по сім найрейтинговіших видань у семи номінаціях (кожна з яких поділена на дві-три підномінації) - загалом 133 назви.
 
Отже, лідерами цього літа стали:
 
в номінації "Хрестоматія" - книги "Українська мала проза ХХ століття" видавництва "Факт", "Коли і ким було написано "Слово о полку Ігоревім"" Омеляна Пріцака і "Тарас Шевченко. Життя і творчість" Івана Дзюба.
 
У номінації "Красне письменство" - "Флешка" Іздрика, "Спокута" Іена Мак'юена та "Писати мисліте" Івана Андрусяка. Кращими виданнями в номінації "Минувшина" стали "Етнічна історія Давньої України" Сергія Наливайка, "Сповідь анархіста" Нестора Махна, "Записки генерал-хорунжого" Юрка Тютюнника та "Голодомор 1932-1933 рр. як геноцид: труднощі усвідомлення" Станіслава Кульчицького.
 
Найрейтинговішими в номінації "Софія" стали "Культура й імперіалізм" Едварда Саїда та "Під сигнатурою Софії" Сергія Кримського, а в номінації "Обрії" - "Історія картографування України" видавництва "Либідь", "Національний атлас України" та серія книжок "Likbez-абетка" від видавництва "Темпора".
 
Серед дитячих видань кращими в номінації "Дитяче свято" визнано "Нямлик і Балакуча Квіточка" Лесі Вороніної, "Діти Гуріна", "Гобіт або Туди і Звідти" Дж. Толкієна та "Видатні особистості. Повна ілюстрована енциклопедія" серії "Атласи та енциклопедії" видавництва "Країна мрій".
 
І в номінації "Візитівка" кращими названо серію видань "Українська фотографія" видавництва "Артбук" та книгу "Дерев'яні церкви України" Галини Шевцової. Довідка. Всеукраїнський рейтинг "Книжка року" заснований у 1999 році і щорічно визначає кращі книжки, видані в Україні за рік.
Добавил: admin | Контактное лицо: admin
Просмотров: 992 | Размещено до: 24.08.2008 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 692
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018