Понеділок, 18.06.2018, 21:24
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Новини освіти » Освіта України

презентація підручників для 9 класів загальноосвітніх шкіл
Информация | 19.08.2009, 01:49
Павло Полянський: "Дев'ятикласники будуть забезпечені новими підручниками в повному обсязі"
 
У Міністерстві освіти і науки відбулася презентація частини вже готових підручників для 9 класів загальноосвітніх шкіл. Станом на вівторок 18 серпня видрукувано 72 назви підручників.
 
МОН розпочало серію презентацій свіжовидрукуваних підручників, за якими навчатимуться школярі вже з 1 вересня.
 
На першу презентацію до МОН прибули автори підручників, директори видавництв - ті люди, які безпосередньо своєю працею долучилися до процесу створення літератури для дев'ятикласників.
 
"Порівняно з 2008 роком, ми вже випереджаємо графік, - зазначив заступник міністра Павло Полянський. - На даному етапі ми повністю виконуємо програму видруку підручників. Укладено угоди з 29 видавництвами на 160 назв підручників. Майже половина - готові. Для школярів представників національних меншин друкуємо словники та підручники їхніми мовами. Обсяг літератури, яку готує МОН для 9 класу, дуже солідна, адже в школах з'явилися і нові дисципліни".
 
Автори підручників у своїх виступах висловили задоволення, що їхній текст отримав таке гарне оформлення. Всі нові підручники цього року кольорові.
 
"Міністерство робить все можливе, щоб новий підручник лежав на парті у кожного дев'ятикласника, - зауважив Павло Полянський. - Це залежить не лише від нас. Ми звертаємося до всіх районних відділів освіти вчасно забирати підручники з обласних книгозбірень. На це транспорт знайти не так уже й важко".
 
З ініціативи Міністерства освіти і науки перші параграфи усіх підручників розміщені на офіційному сайті МОН та у фахових освітніх журналах.
 
Нагадаємо, що 19 серпня об 11-00 відбудеться презентація підручників для 9 класу за участю директорів видавництв та авторів підручників під головуванням директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олега Єреська (вул. Володимирська, 57, Київський міський будинок вчителя), а 20 серпня о 14-00 - презентація підручників для 9 класу з історії України та всесвітньої історії за участю директорів видавництв та авторів підручників під головуванням директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удода (вул. Грушевського, 4, Інститут історії України НАН України, 6 поверх, зала вченої ради).
 
Прес-служба МОH
Добавил: admin | Контактное лицо: admin
Просмотров: 1831 | Размещено до: 19.09.2009 | Рейтинг: 1.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 692
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018