Понеділок, 18.06.2018, 21:22
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Оголошення та новини

Головна » Доска объявлений » Новини освіти » Освіта України

Забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів
Информация | 29.07.2008, 08:22
Обговорені питання поліпшення організації забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів
 
23 липня заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський провів нараду з питань забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2008/2009 навчальному році. У нараді взяли участь в.о. директора інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ю. Завалевський, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти О. Єресько, працівники Міністерства та Інституту, заступники начальників і фахівці управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, представники поліграфічних комбінатів і перевізників.
 
Павло Полянський проінформував присутніх про кроки, які здійснює Міністерство освіти і науки України щодо своєчасного забезпечення підручників учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
 
Зазначено, що вперше за останні роки вже у травні місяці було проавансовано (70 відсотків від загальної вартості) видання 102 назв підручників, відібраних на конкурсній основі, загальним накладом 9324,7 тисяч примірників.
 
Станом на 21 липня стовідсотково надруковано 41 назву підручників, 32 - знаходяться на поліграфічних комбінатах. 27 назв підручників направлено до книжкових баз адміністративно-територіальних одиниць країни загальним накладом 1 843 167 примірників. Готові до відправлення ще 12 найменувань підручників. Більшість областей оперативно спрацьовують у питаннях організації приймання підручників на книжкових базах і доставки їх до шкіл.
 
Учасники наради обговорили ряд викликів, що існують з прийманням на місцях підручників. З метою оперативного управління процесом розвезення підручників розроблена "дорожня карта підручника", відслідковується рух підручника від рукопису, видання та доставки до навчального закладу; працює "гаряча лінія" з питань доставки, зберігання та розподілу підручників. Ці заходи надають можливість оперативно реагувати та вирішувати проблеми, що виникають на шляху підручника до навчального закладу.
 
Учасники наради зазначили, що повсякчасний моніторинг видруку та доставки до шкіл підручників, оперативне вирішення всіх виробничих питань на основі достовірної інформації з місць мають забезпечити успішне виконання цього завдання.
 
Департамент загальної середньої та дошкільної освіти
Добавил: admin | Контактное лицо: admin
Просмотров: 924 | Размещено до: 29.08.2008 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Друзья сайта

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Наше опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 692
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018