Неділя, 24.02.2019, 03:35
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Каталог сайтов Librar.net

Головна » Каталог сайтов » Доноры и гранты

В категории сайтов: 14
Показано сайтов: 1-14

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Британська рада
 
Співпрацює з державними органами та громадським сектором, щоб сприяти поширенню знань та досвіду в урядуванні, захисту прав людини та соціальному залученні.
Доноры и гранты | Переходов: 748 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

ІСАР "ЄДНАННЯ"
 
Американська неурядова організація ISAR продовжує здійснювати програму "Паростки демократії. Фінансування проектів у галузі охорони довкіл­ля на території Нових Незалежних Держав (ННД)" з надання ініформаційної, фінансової і технічної допомоги громадським екологічним організаціям. Фінансування програми забезпечується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).
Мета програми полягає у сприянні розвитку екологічного руху в ННД шля­хом активізації ролі громадських екологічних організацій у становленні гро­мадянського суспільства, а також у підтримці діяльності, спрямованої на розв'язання екологічних проблем.
Усе отримане за програмою фінансування і технічна допомога можуть бути використані лише для громадської діяльності. Фінансування науково-дослід­них організацій програмою не передбачене.
Доноры и гранты | Переходов: 768 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ІНСТИТУТУ СХІД-ЗАХІД

Інститут Схід-Захід (ІСЗ) - це незалежна європейсько-американська гро­мадська організація, заснована у 1981 році. Метою Інституту є вивчення і здій­снення позитивного впливу на економічний, політичний і соціальний розвиток посткомуністичних країн Центральної і Південно-Східної Європи, Росії і Євразії. Персонал Інституту налічує 65 працівників, які працюють в інститут­ських центрах у Нью-Йорку, Празі, Києві, Москві, Белграді та Брюсселі.
Київський центр Інституту Схід-Захід було засновано 1997 р. згідно з рішен­ням міжнародної Ради директорів Інституту з метою загальної підтримки по­літичних, економічних та соціальних реформ в Україні, сприяння зміцненню її міжнародного становища та європейської інтеграції.
Доноры и гранты | Переходов: 826 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Мережа громадянської дії в Україні UCAN

"Мережа громадянської дії в Україні” (UCAN) підтримує розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект UCAN фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Інститутом Сталих Спільнот (ISC). Проект UCAN підвищує громадську відповідальність, сприяючи активному залученню українців до усіх сфер суспільного життя. Надаючи гранти та тренінги, UCAN підтримує активні громадські об’єднання, що зорієнтовані на досягнення конкретних результатів. Проект UCAN допомагає організаціям ефективніше захищати права та представляти інтереси своїх цільових груп, конструктивно співпрацюючи з владою та бізнесом.

Інститут Сталих Спільнот (ISC) є незалежною громадською організацією, що допомагає громадам у демократичних країнах, а також у тих країнах, де демократія тільки розвивається, вирішувати нагальні проблеми суспільного життя для побудови кращого майбутнього. ISC надає спільнотам і організаціям, що їх підтримують, тренінги, консультації та гранти, необхідні для вирішення їх проблем, а також для визначення власного шляху розвитку після того, як підтримка ISC закінчиться. У своїй діяльності ISC зосереджує увагу на екологічних, економічних та суспільних питаннях, а також на необхідності комплексного підходу до їх вирішення задля досягнення сталого успіху.
Доноры и гранты | Переходов: 935 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ)
 
Завдання Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. 2006 року МФВ надасть фінансову підтримку на суму до 7 мільйонів доларів США на проекти, що сприяють розвиткові європейської інтеграції, посиленню впливу громадянського суспільства та його контролю за владою, системі громадського правозахисту й утвердженню принципу верховенства права в Україні, проведенню пенітенціарної реформи, розвиткові громадської активності національних меншин, реформам у сферах освіти, охорони здоров'я, видавничій справі, проведенню справедливих та чесних виборів тощо.
Переважну більшість ґрантів МФВ розподіляє між недержавними організаціями. Зазвичай, фонд "Відродження" попередньо оголошує конкурс проектів, спрямованих на реалізацію запланованих програм МФВ. Фонд надає ґранти тим організаціям, проекти яких стали переможцями конкурсів.
Водночас, МФВ розглядає звернення громадян про фінансування різноманітних проектів, завдання яких збігаються із метою Фонду.
Доноры и гранты | Переходов: 812 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

ПАУСІ - ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА ФУНДАЦІЯ СПІВПРАЦІ
 
Ключові напрямки діяльності ПАУСІ:
Реалізація програм на підтримку євроатлантичного курсу України
Реформування місцевого самоврядування
Запровадження міжнародних та, зокрема, європейських стандартів бізнесу
Запровадження міжнародних етичних стандартів у громадському житті
Активізація участі молоді у громадському житті країни

Для досягнення поставленої мети ПАУСІ продовжить ґрантові програми та виконуватиме власні програми. З офісами у Києві та Варшаві, команду ПАУСІ формують висококваліфіковані фахівці з різних країн.

Програма обміну експертів ПАУСІ є однією із спеціально розроблених програм, яка залучає висококваліфікованих польських та українських експертів для обміну досвідом між двома країнами для досягнення довготривалих результатів. В рамках програми, польські експерти працюватимуть в українських НДО та в органах місцевого самоврядування; водночас українські експерти стажуватимуться в Польщі.
Доноры и гранты | Переходов: 1235 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Представництво Європейської Комісії

Головними завданнями в діяльності Представництва є наступні:
Сприяти політичним та економічним зв’язкам між країною перебування та Европейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Соююз, його установи та програми;
Відстежувати впровадження Угод про партнерство та спiвробiтництво між Україною і ЄС та між Молдовою і ЄС;
Інформувати громадськість щодо розвитку Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС;
Брати участь у впровадженні Програми TACIS Європейського Союзу, в рамках якої надаються гранти для втілення ноу-хау в сфері розвитку ринкової економіки та демократичного суспільства у країнах СНД та Монголії.
В Молдові Європейський Союз також фінансує Food Security Programme.
Доноры и гранты | Переходов: 791 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

ПРЕДСТАВНИЦТВО ФОНДУ КОНРАДА АДЕНАУЕРА
 
Фонд Конрада Аденауера ставить за мету винятково суспільно корисні цілі. Згідно із своїми завданнями він провадить діяльність у таких напрямках:
сприяння програмам політичної освіти;
розробка наукових засад політичної діяльності шляхом дослідження та консультування;
підтримка європейської інтеграції;
підтримка міжнародного взаєморозуміння за допомогою інформації та зу­стрічей;
підтримка обдарованих та гідних за своїм характером молодих людей у їх­ній науковій підготовці та підвищенні кваліфікації.
Доноры и гранты | Переходов: 964 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Регіональна Місія Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
 
Починаючи з 1992 року, Регіональна Місія Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові і Білорусі надає допомогу країнам регіону у здійсненні переходу до ринкової економіки на широкій суспільній базі. При тому, що перед кожною з країн стоять свої унікальні завдання у процесі розвитку, програми Місії у всіх трьох державах здійснюються за такими основними напрямами, як демократія та самоврядування, економічне зростання та розвиток соціального сектору.
Доноры и гранты | Переходов: 777 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Український освітній центр реформ

Головним напрямком діяльності Центру є інформаційна підтримка економічних, політичних і соціальних перетворень в Україні, дедалі більше залучення українських громадян до реформування, що сприятиме побудові демократичної держави з ринковою економікою та розвитку громадянського суспільства.
Український освітній центр реформ готовий до співпраці з громадськими організаціями в здійсненні спільних проектів чи окремих інформаційних кампаній у межах тематики нашої постійної діяльності. Команда фахівців УОЦР може допомогти Вашій організації обрати найефективніший спосіб донесення інформації до громадян України. Ми надаємо рекомендації щодо того, які засоби краще використовувати (телебачення, радіо, публікації в пресі, прес-клуби); на яку цільову аудиторію орієнтуватися. Центр допомагає розробляти й здійснювати інформаційні, освітні чи PR-кампанії. Наші фахівці професійно розробляють дизайн брошур, буклетів, періодичних видань та плакатів, організовують фокус-групи, проводять дослідження громадської думки.
Доноры и гранты | Переходов: 1033 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Фонд "Евразия"
 
Фонд надає гранти для:
■ Прискорення розвитку приватного (особливо малого та середнього) під­приємництва.
Фонд підтримує проекти, спрямовані на вдосконалення ведення бізнесу, розширення доступу до фінансових ресурсів і зменшення правових бар'є­рів на шляху розвитку бізнесу
■ Сприяння більш ефективному, відповідальному та відкритому місцевому
самоврядуванню.
Фонд підтримує проекти, спрямовані на підвищення ефективності роботи державних службовців, покращення фінансового управління у місцевих ор­ганах влади та вдосконалення законодавчого поля їхньої діяльності.
■ Підвищення активності громадян у прийнятті суспільно важливих політич­
них і економічних рішень.
 
Фонд підтримує проекти, спрямовані на зміцнення громадських організа­цій та незалежних ЗМІ як складових громадянського суспільства та на під­вищення їхньої фінансової стабільності, а також створення більш сприят­ливого правового середовища для ефективної діяльності громадянського сектора в цілому.
Також час від часу Фонд може підтримати проекти, що є невід'ємною інтегральною частиною одного з пріоритетних напрямків програмної діяльності, а саме: програми з охорони навколишнього середовища, культурні заходи, що тісно пов'язані з тренінгами з менеджменту.
Доноры и гранты | Переходов: 894 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Фонд "Європа XXI"

Вважаючи інтеграцію до європейських і євро-атлантичних структур першочерговим внутрішньополітичним питанням для України, Фонд "Європа XXI" зосереджує свої зусилля на проведенні досліджень політичних процесів та розвитку громадянського суспільства в Україні і в Європі загалом, організуючи конференції та інші публічні заходи, створюючи інформаційні ресурси та беручи участь у розробці і реалізації спільних українських і міжнародних проектів у галузі європейської інтеграції.
Фонд "Європа XXI" вважає безумовним пріоритетом поширення в Україні інформації про ЄС та питання європейської інтеграції та залучення громадянського суспільства до обговорення цих питань.
Фонд "Європа XXI" прагне активної і відкритої співпраці з урядом, парламентом, місцевими органами влади, сприяючи виробленню ефективної інтеграційної політики на національному і місцевому рівнях і створюючи у суспільстві попит на інформацію та участь України у європейських інтеграційних процесах.
Серед проектів Фонду "Європа XXI" - програми з розвитку НУО, політичних партій та виборчих технологій; програми з питань європейської інтеграції для журналістів; серія "круглих столів" для українських та іноземних політиків, фахівців у галузі зовнішньої політики та міжнародних відносин і журналістів "Україна: Європейський вимір", серія міжнародних конференцій для українських і західних урядовців і дослідників про розвиток відносин України і західних демократій (спільно з Wilton Park, Великобританія); проведення багатосторонніх фокус-груп з фахівцями, що працюють у галузі європейської інтеграції в країнах Центральної та Східної Європи і ЄС, участь у створенні мереж НУО-бізнес (спільно з Координаційно-експертним центром об'єднань підприємців України); інформаційно-просвітницька програма з питань європейської інтеграції для журналістів (за підтримки Міністерства закордонних справ і Співдружності Великобританії), дослідження і публікації про роль журналістів у просуванні демократії і ринкової економіки та ідей європейської інтеграції в Україні (спільно з Делегацією Європейської Комісії в Україні), проекти "Розбудова аналітичної спроможності політичних партій" (за підтримки Вестмінстерського фонду демократії), "Громадянське суспільство: крок за кроком" (фінансоване Національним фондом підтримки демократії), "Сприяння поширенню толерантності у полі етнічному суспільстві" (за підтримки Фонду проектів у галузі прав людини Міністерства закордонних справ і Співдружності Великобританії).
Доноры и гранты | Переходов: 807 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Фонд Підтримки Прогресивних Реформ
 
Неприбуткова, неурядова громадська організація, створена в 1994 році для відстеження й дослідження процесів у соціально-політичній, соціально-економічній і соціально-культурній сферах життя країни. Моніторингову діяльність Фонд сполучає з наукової, виробляючи рекомендації в рішенні гострих проблем українського суспільства, сприяє його реформуванню й розвитку.


Поряд з дослідницькою діяльністю, Фонд займається реалізацією соціально - значимих суспільних проектів, підтримкою суспільних ініціатив, виданням наукової й суспільної літератури, реалізацією проектів у гуманітарній сфері.
Доноры и гранты | Переходов: 1072 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Швейцарський культурний фонд "Про Гельвенція Україна"

Швейцарська культурна програма надає підтримку партнерам у Південно-Східній Європі та Україні, які проводять активну діяльність у сфері культури і мистецтва. Програма співпрацює з установами, організаціями і групами громадян, що обстоюють різноманітність і незалежність у культурному житті та високу якість творів мистецтва.

Швейцарська культурна програма працює за двома основними напрямками:

Малі проекти являють собою короткотермінові проекти, впроваджувані партнерськими організаціями і митцями на спеціальнго виділені грантові кошти, спрямовані на підтримку реалізації культурних проектів в соціально-економічних умовах, що змінюються.

Проекти кооперації являють собою середньотермінові проекти з ширшим колом завдань, видів діяльності та бенефіціарів. Такі проекти розробляються спільно з партнерськими організаціями в країні впровадження і спрямовані на досягнення результату, що справляє відчутний вплив на культурну ситуацію в країні. За необхідності, Програма надає технічну допомогу і організаційну підтримку в реалізації цих проектів, які можуть бути сплановані та проведені спільно з іншими спеціалізованими місцевими та/чи швейцарськими організаціями та експертами.
Доноры и гранты | Переходов: 838 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 705
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2019