Неділя, 24.02.2019, 03:44
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Каталог сайтов Librar.net

Головна » Каталог сайтов » Наука и образование

В категории сайтов: 15
Показано сайтов: 1-15

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам
Интернет-Педсовет
 
Являясь, с одной стороны, сетевым образовательным сообществом, а с другой стороны — средством массовой информации, Педсовет, по сути, является действующей информационно-коммуникативной площадкой, отражающей состояние современного образования.
 
Разделы сайта: новости, события, регионы, задайте вопрос, журнал "Лидеры образования", воспитателные технологии, педагогические технологии, методика и опыт, учебные заведения, конкурсы, форумы, библиотека.
 
Возможен поиск по сайту, подписка на рассылку.
 
 
Наука и образование | Переходов: 760 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2007

Всеукраїнський Шкільний Портал
  
Мета :
  • Поширення в Світовій Мережі інформації про середні навчальні заклади України шляхом розробки та наповнення відповідної бази даних на Web-сайті "Всеукраїнського Шкільного Порталу" та проведення відповідних маркетингових, рекламних та PR акцій в Світовій Мережі.
  • Розробка курсів дистанційної освіти та мультимедійних підручників шляхом безкоштовного надання учасникам програми on-line засобів розробки (ASP): Web-сторінок навчальних закладів, курсів дистанційної освіти, іншого програмного забезпечення, необхідного для впровадження новітніх технологій у освіті з подальшим розміщенням розроблених курсів та підручників на сайті "Всеукраїнського Шкільного Порталу".
  • Безкоштовне надання середнім навчальним закладам можливостей розробки та розміщення власних Web-сторінок на "Всеукраїнському Шкільному Порталі" (надання дискового простіру (200кБ), реєстрація доменного ім`я (назва школи.ed.net.ua)).
  • Розробка та впровадження механізму заохочення середніх навчальних закладів та окремих педагогічних і науково-педагогічних працівників до участі в наданні платних освітніх послуг населенню за допомогою Всесвітньої Мережі, шляхом створення на "Всеукраїнському Шкільному Порталі" спеціалізованих торгівельних майданчиків, on-line магазинів, аукціонів, партнерських програм тощо.
  • Пошук організацій-спонсорів, які бажають та можуть надати середнім навчальним закладам адресну матеріальну допомогу для компьютеризації та підключенню до Всесвітньої Мережі.
  • Впровадження інших заходів, необхідних для формування Української Освітянської Мережевої спільноти, з метою подалання цифрової нерівності та надання всім громадянам України рівних можливостей в опануванні сучасними інформаційними технологіями.
Наука и образование | Переходов: 733 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
 
Офіційний сайт головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації.
 
Розділи: новини, актуально, освітня система, професійна освіта, управління освітою, документи, план роботи, 1 вересня, випускник, газета "Освіта Київщини", гостьова книга.
 
Колекція посилань на сайти Міністерств і департаментів освіти за кордоном, освітянських установ України, освітянських установ за кордоном, періодичних видань, освітянських проектів в Інтернеті.
 
Користувачі сайту також мають змогу надiслати будь-яке запитання начальнику головного управлiння.
Наука и образование | Переходов: 709 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2007

Единая коллекция цифровых образовательных ресурсов
 
Единая Коллекция создается в ходе проекта "Информатизация системы образования", реализуемого Национальным фондом подготовки кадров по поручению Министерства образования и науки Российской Федерации.
Коллекция включает в себя разнообразные цифровые образовательные ресурсы, методические материалы, тематические коллекции, инструменты (программные средства) для поддержки учебной деятельности и организации учебного процесса.
 
Наука и образование | Переходов: 660 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2007

Естественно-научный образовательный портал
 
Портал является составной частью федерального портала "Российское образование". Содержит ресурсы и ссылки на ресурсы по естественно-научным дисциплинам (физика, химия, биология и математика).
Наука и образование | Переходов: 734 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників (КОІПОПК)
 
Офіційний сайт Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. КОІПОПК був заснований у 1999 році й функціонує як регіональний навчальний, науково-методичний, інформаційний та координаційний центр безперервної освіти педагогічних працівників. Структура інституту забезпечує системну й організовану діяльність на його базі гуманітарно-педагогічного коледжу, центрів, відділів і навчально-методичних кабінетів, музейно-виставкового комплексу, адміністративно-господарської частини, систем фінансування та обслуговування. З 2006 року на базі інституту відкрито санаторій-профілакторій для освітян регіону.
 
Розділи: інститут, навчально-методична робота, науково-методична робота, наукова робота, обдаровані діти, зовнішнє оцінювання, інформаційно-бібліотечний русерс, музейно-виставковий комплекс, нормативно-правова база.
Наука и образование | Переходов: 688 | Добавил: admin | Дата: 18.12.2007

Міжнародна українська школа
 
Міжнародна українська школа

♦ забезпечує реалізацію права громадян на повну загальну середню освіту
♦ забезпечує громадянам України можливість здобуття якісної повної середньої освіти у відповідності до їх потреб, індивідуальних здібностей, стану здоров'я, талантів тощо. Навчання із застосуванням новітніх інформаціфно-комунікаційних технологій та використанням дистанційних форм навчання
♦ координує діяльність закордонних українських навчальних закладів, у яких вивчається або ведеться викладання українською мовою, а також організовує їх інформаційно-методичний, консультативно-аналітичний супровід
♦ надає методично-інформаційну підтримку закордонним шкільним осередкам, у яких вивчається мова, традиції, звичаї та культура України
♦ надає консультативно-методичнудопомогу вчителям, які навчають учнів – громадян України, що тимчасово перебувають за кордоном
 
Форми підготовки до атестації:
 
♦ індивідуальна: самостійно під керівництвом вчителів МУШ
 
♦ групова:
◊ в складі закордонного українського навчального закладу, де вивчаються лише українознавчі предмети, (інші предмети – за бажанням під керівництвом вчителів МУШ)
◊ в складі закордонного українського навчального закладу, де вивчаються всі загальноосвітні предмети за допомогою вчителів осередку
◊ в закордонних центрах підготовки до атестації за кордоном
 
Ваша дитина за межами України
 
- лікується,
- навчається,
- знаходиться з Вами у довгостроковому відрядженні тощо і не навчається в загальноосвітньому навчальному закладі України
 
- вона може бути учнем Міжнародної української школи
 
Ви
- громадська організація, асоціація, спілка,зареєстрована за кордоном та маєте навчальний заклад, де діти вивчають українознавчі предмети, зберігаючи культуру та традиції України
 
- вони можуть бути учнями Міжнародної української школи та отримати документ про освіту України
Наука и образование | Переходов: 891 | Добавил: admin | Дата: 01.09.2009

Міністерство освіти і науки України
 
Офіційна інформація з питань освіти в Україні. Новини, законодавство, інформаційні повідомлення, міжнародна діяльність, новини регіонів, основні видання, преса про освіту та науку.
Наука и образование | Переходов: 648 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

KM.RU Образование
 
"KM.RU Образование" - один из крупнейших образовательных ресурсов русскоязычного Интернета, стартовавший осенью 1999 года. Это портал для старшеклассников и студентов, а также для всех, кто интересуется повышением своего образовательного уровня и карьерой.
"KM.RU Образование" - это не только ежедневно обновляемая коллекция студенческих работ, содержащая более 40 тыс. рефератов, дипломов, курсовых, чертежей, но и каталог образовательных учреждений любого уровня, возможность изучения английского языка онлайн, репетиторы по школьным предметам, ежедневно обновляемая лента новостей и статей.
Наука и образование | Переходов: 1149 | Добавил: admin | Дата: 14.01.2008

Освіта в Україні - Образование в Украине
 
Інформаційний сайт про освіту в Україні: організації, навчальні заклади, спеціальності, освіта за кордоном, гранти, преса, виставки, дистанційне навчання.
 
Має основні розділи: Загальний розділ, Дітям, Батькам, Освітянам.
 
Рубрики:Освітні портали і сайти; Загальноосвітні навчальні заклади; Олімпіади, конкурси; Бібліотеки; Реферати; Центри дитячої творчості; Ігри; Мультфільми; Музика; Казки; Українська мова.
Наука и образование | Переходов: 688 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Освітній портал
 
"Освітній портал" (www.osvita.org.ua) засновано в середині 2002 р. групою однодумців, в онлайні проект з'явився в січні 2003 р. Першочергова мета - якісне інформування громадян щодо вищої освіти в Україні. Так, першим розділом проекту був електронний довідник "ВНЗ України", згодом з’явилися "Новини освіти та науки", "Каталог освітніх сайтів", "Календар освітніх подій" та багато інших цікавих розділів.
 
Аудиторія проекту

Найбільше портал відвідує молодь, що користується новітніми технологіями: школярі, абітурієнти, студенти - це найактивніша група користувачів. Також проект цікавий молодим науковцям, викладачам, керівникам ВНЗ та батькам абітурієнтів. Для відвідувачів користування проектом є безкоштовним, за рахунок цього бачимо значну зацікавленість українських користувачів. Так, за даними I.UA, портал в жовтні 2007 р. відвідало 124 тис. осіб, що переглянули понад 456 тис. сторінок - це користувачі з усіх регіонів України.
Коло партнерських зв'язків проекту постійно розширюється. Наприклад, наші новини транслює: META, Yandex, RedTram та TopPING. На нас посилаються близько 700 інших веб-сайтів, переважно освітянських проектів, а також ряд офіційних сайтів, в т.ч. МОН України.
Наука и образование | Переходов: 1111 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Українська педагогіка
 
Сайт присвячений питанням української педагогіки.
 
Матеріали з педагогіки, а саме: загальної педагогіки; теорії навчання; теорії виховання; школознавства;
професійної педагогіки; соціальної педагогіки; історії педагогіки; предметні методики; розробки уроків, виховних заходів та багато іншого.

Наука и образование | Переходов: 767 | Добавил: admin | Дата: 20.12.2007

Український центр дистанційної освіти (УЦДО)
Національного технічного університету України "КПІ"
 
УЦДО створений: 7 липня 2000 спеціальним наказом Міністерства освіти та науки України як структурний підрозділ Національного технічного універсітета України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ "КПІ").
Утримує департаменти:
інформаційних технологій та технічного забезпечення
дистанційних технологій навчання
навчально-методичного забезпечення
нормативно-правового забезпечення
маркетингу та міжнародних проектів

 


Наука и образование | Переходов: 704 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Федерація дитячих організацій України
 
Федерація дитячих організацій України – найчисельніше в Україні об'єднання дитячих громадських формувань. ФДО України – правонаступниця Спілки піонерських організацій України, яка діяла у 1990- 1999 роках. ФДО України – неполітична, добровільна, самодіяльна, громадська спілка.

Запрошуємо до інформаційної сторінки ФДО України. Ви маєте можливість ознайомитись з історією, програмою, концепцією діяльності Веселкової спілки. Веселкової за бажанням дітей- делегатів 11 зльоту піонерів Украни, на якому після бурхливих дебатів 21 листопада 1990 року народилась СПОУ. Веселка і діти-найяскравіші природні явища. Веселка- символ дитячого гурту ФДО України, лелеченя- його талісман. Нашу електронну розповідь продовжує перелік найцікавіших справ дітей і дорослих, які вбачають у сучасному піонерстві прагнення бути першими , відкривачами, бути потрібними людям. Окремі сторінки розкажуть про структуру, керівні органи ФДО України, підприємства , засновані Федерацією.

Наука и образование | Переходов: 699 | Добавил: admin | Дата: 17.12.2007

Школьный киберавтобус - Прект ООН по глобальному обучению и преподаванию
 
Материалы об ООН для изучения в школе: общие сведения; глобальные вопросы повестки дня ООН; Цели в области развития, поставленные в Декларации тысячелетия; Вопросы прав человека; Учебные пособия и справочные материалы; Игры, головоломки и викторины; Полезные ссылки  
Наука и образование | Переходов: 670 | Добавил: admin | Дата: 20.12.2007

Меню сайту
Форма входу
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 705
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2019