Понеділок, 20.11.2017, 07:43
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Нормативно-правова база у сфері бібліотечної справи

Головна » Файлы » Офіційні документи » Листи МОН України

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”
[ ] 23.10.2009, 19:03
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
«ІНСТИТУТ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ»
 
Н А К А З
«13» липня 2009 р. м.Київ №175
 
Про підсумки Всеукраїнського конкурсу
„Шкільний бібліотекар 2009 року”
 
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2002 р. №1717 „Про перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання”, наказу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 18.12.2008 р. № 1.4/11-304В „Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року” з лютого по червень у загальноосвітніх навчальних закладах України проводився Всеукраїнський конкурс „Шкільний бібліотекар 2009 року” за номінаціями: „Бібліотекарі міських загальноосвітніх навчальних закладів”, „Бібліотекарі сільських загальноосвітніх навчальних закладів”, „Бібліотекарі шкіл-інтернатів”, „Бібліотекарі гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл”. На ІІІ-ій (Всеукраїнський) етап конкурсу надійшло 90 робіт бібліотекарів з 21 області України, АР Крим, м.Київ та м.Севастополь. За підсумками роботи журі
 
наказую:
 
1. Визнати переможцями і нагородити дипломами І, ІІ, та ІІІ ступенів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками від редакції газети „Позакласний час”:
 
– у номінації „Бібліотекарі міських загальноосвітніх навчальних закладів”- 5 бібліотекарів (додаток 1),
 
– у номінації „Бібліотекарі сільських загальноосвітніх навчальних закладів” – 5 бібліотекарів (додаток 2),
 
– у номінації „Бібліотекарі гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціальних шкіл” – 5 бібліотекарів (додаток 3),
 
– у номінації „Бібліотекарі шкіл-інтернатів” – 3 бібліотекаря (додаток 4).
 
2. Нагородити грамотами Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України учасників конкурсу за особистий вагомий внесок у формування творчої особистості (додаток 5).
 
3. Присвоїти звання „Лауреат конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року” учасникам ІІІ етапу конкурсу (додаток 6).
 
4. Міністерству освіти і науки Автономної Республики Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести до відома органів освіти на місцях підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”.
 
5. Першому заступнику директора (Завалевський Ю.І.) забезпечити висвітлення досвіду переможців та учасників конкурсу на сторінках на сторінках журналу „Шкільний бібліотекар”.
 
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника директора Завалевського Ю.І.
 
Директор
О.А.Удод
 
Додаток 1
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175
 
Список переможців
Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”
 
у номінації „Бібліотекарі міських загальноосвітніх навчальних закладів”:
 
І місце - Світлична Анастасія Валеріївна - завідуюча бібліотекою ЗОШ №61 м.Донецька;
 
ІІ місце - Хлинова Наталія Феліксівна - бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Боярки Київської області;
 
ІІІ місце - Бутенко Наталія Петрівна - бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №15 м.Ніжина Чернігівської області;
 
IV місце - Гринько Наталія Миколаївна - завідуюча бібліотекою ЗОШ І-ІІІ ст. №57 м.Миколаєва;
 
V місце - Лященко Галина Вікторівна - завідуюча бібліотекою ЗОШ І-ІІІ ст. №12 м.Сєвєродонецка Луганської області.



Додаток 2
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175
 
Список переможців
Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”
 
у номінації „Бібліотекарі сільських загальноосвітніх навчальних закладів”:
 
І місце - Палагняк Людмила Йосипівна - завідуюча бібліотекою Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст. Галицького району Івано-Франківської області;
 
ІІ місце - Єніна Ніна Степанівна - бібліотекар Кир’яківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської області;
              Опарієнко Ірина Анатоліївна - бібліотекар Ревнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільського району Київської області;
 
ІІІ місце - Чічкан Тетяна Микитівна - завідуюча бібліотекою Новолуганської ЗОШ І-ІІІ ст. Артемівського району Донецької області;    
                   Остра Надія Петрівна - бібліотекар Шевченківського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.: дошкільний навчальний заклад „Суничка” Глухівського району Сумської області.
 
 
Додаток 3
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175

Список переможців
Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”
 
у номінації „Бібліотекарі гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціальних шкіл”:
 
І місце - Мархайчук Марина Володимирівна - завідуюча бібліотекою НВК „ЗОШ І-ІІ ст., гімназія” №5 м.Славути Хмельницької області;
 
ІІ місце - Пірус Тетяна Петрівна - завідуюча бібліотекою Української гімназії №1 м.Івано-Франківська;
 
ІІІ місце - Іванова Яна Євгенівна - завідуюча бібліотекою Славутицького ліцею Київської области;
 
                   Матвійчук Тетяна Григорівна - бібліотекар Нетішинського НВК „ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей” Хмельницької області;
           
                   Єсипенко Лариса Олександрівна - завідуюча бібліотекою спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №19 м.Севастополя.
 
 
Додаток 4
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175
 
Список переможців
Всеукраїнського конкурсу „Шкільний бібліотекар 2009 року”
 
у номінації „Бібліотекарі шкіл-інтернатів”:
 
І місце - Апасова Валентина Анатоліївна, бібліотекар загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст. м. Черкаси;
 
ІІ місце - Антонюк Зінаїда Володимирівна - завідуюча бібліотекою Згурівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Київської області;
 
ІІІ місце - Переступняк Валентина Михайлівна - завідуюча бібліотекою Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. Новоодеської районної ради Миколаївської області.
 
 
Додаток 5
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175
 
Список конкурсантів, електронні презентації досвіду роботи яких визнано найкращими:
 
- Матуріна Людмила Григорівна - бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Борислава Львівської області;
 
- Пінчук Надія Петрівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №34 м.Полтави;
 
- Пірус Тетяна Петрівна - завідуюча бібліотекою Української гімназії №1 м.Івано-Франківська.
 
Додаток 6
до наказу Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти
від «13» липня 2009 р.№ 175
 
Список лауреатів
Всеукраїнського конкурсу "Шкільний бібліотекар 2009 року"
 
Вінницька область
 
Наскальна Оксана Василівна – бібліотекар Агрономічненської ЗОШ І-ІІІ ст. Вінницького району;
 
Лампіга Алла Віталіївна – бібліотекар фізико-математичногї гімназії №17 м.Вінниці.
 
Волинська область
 
Черкунова Валентина Петрівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст.№4 м.Нововолинська;
 
Хлистик Любов Григорівна – бібліотекар Черненської ЗОШ І-ІІІ ст. Камінь-Каширського району;
 
Антонюк Світлана Михайлівна – бібліотекар НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №22- ліцей м.Луцька.
 
Донецька область
 
Ляшенко Лариса Петрівна - бібліотекар гімназії Добропі­льської міської ради;
 
Рябова Світлана Андріївна – бібліотекар Макіївського НВК №49 „Надія”.
 
Закарпатська область
 
Русин Наталія Іванівна – бібліотекар Свалявської ЗОШ І-ІІ ст. №4;
 
Ігнатова Мирослава Петрівна – бібліотекар Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Рущак Ганна Петрівна – бібліотекар Нижньоселищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Загородська Мирослава Сергіївна – бібліотекар гімназії м.Мукачево.
 
Запорізька область
 
Зангізорян Шушанік Сумбатівна - бібліотекар суспільно-гуманітарної гімназії №27 Орджонікідзевського району м.Запоріжжя;
 
Замч Людмила Петрівна - бібліотекар колегіуму №98 Жовтневого району м.Запоріжжя.
 
Івано-Франківська область
 
Мороз Тамара Богданівна – завідуюча бібліотекою Калуської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Калуської міської ради.
 
Кіровоградська область
 
Полтавець Світлана Володимирівна – бібліотекар Компаніївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Сергієнко Людмила Андріївна – бібліотекар Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олександрівської районної ради.
 
Луганська область
 
Гачковська Тетяна Іванівна – бібліотекар Лутугинської районної гімназії;
 
Гуржій Наталія Пилипівна – бібліотекар Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Доброрєз Ольга Михайлівна – бібліотекар Тошківської ЗОШ І-ІІІ ст. №23;
 
Іванкова Людмила Вікторівна - бібліотекар Свердловської ЗОШ №8 І-ІІІ ст.;
 
Лєбєдєва Олена Миколаївна – бібліотекар Антрацитівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 – ліцей;
 
Леоненко Людмила Василівна – бібліотекар Можняківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новопсковського району;
 
Рибіна Євгенія Леонідівна – бібліотекар Лисичанського багатопрофільного ліцею;
 
Самохіна Ольга Клавдіївна – бібліотекар Краснодонської міської гімназії; Сидоренко Людмила Василівна - бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №28 м.Луганськ;
 
Склярова Тетяна Вікторовна – бібліотекар Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Шара Лариса Дмитрівна – бібліотекар Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Щетиніна Людмила Петрівна – бібліотекар Алчевської ЗОШ №15.
 
Львівська область
 
Кіндратів Олеся Михайлівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. с. Волиця Жовківського району;
 
Леськів Оксана Сергіївна - завідуюча бібліотекою Миколаївської гімназії;
 
Матуріна Людмила Григорівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Борислава;
 
Чуба Леся Михайлівна – бібліотекар Червоноградської школи-інтернат для дітей-сиріт.
 
Миколаївська область
 
Сінчук Лариса Миколаївна - завідуюча бібліотекою Южноукраїнської гімназії №1.
 
Одеська область
 
Войникова Віра Іванівна – бібліотекар Роздільнянскої ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Роздільнянского району;
 
Пригожева Валентина Володимирівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №105 Приморського району м.Одеси;
 
Шаргар Наталія Михайлівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м.Котовська.
 
Полтавська область
 
Андрейко Алла Григорівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №31 м.Кременчука;
 
Боярська Світлана Анатоліївна – бібліотекар Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст. Полтавського району;
 
Гаврилюк Саїда Шамілівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №1 м.Комсомольська;
 
Нестерова Олена Валентинівна – бібліотекар ЗОШ №19 м.Кременчука;
 
Німець Емма Юнісівна – бібліотекар спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Хорола;
 
Пінчук Надія Петрівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №34 м.Полтави.
 
Рівненська область
 
Дяченко Інна Володимирівна – бібліотекар Соснівського НВК „гімназія-загальноосвітній навчальний заклад І ст.” Березнівського р-ну;
 
Карпач Ганна Кирилівна – бібліотекар Старорафалівської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимирецького р-ну;
 
Колодій Валентина Ульянівна – бібліотекар Кузнецовської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;
 
Кривцова Надія Михайлівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №23 м.Рівне;
 
Омельчук Наталія Тимофіївна – бібліотекар Корецького НВК „Школа І-ІІ ступенів-ліцей”.
 
Сумська область
 
Кулик Олена Іванівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Охтирки;
 
Леоненко Ніна Павлівна – бібліотекар Путивільської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст.;
 
Стрілець Лідія Іванівна – бібліотекар гімназії м.Конотоп.
 
Тернопільська область
 
Крижанівська Жанна Володимирівна - бібліотекар ліцею Галицького інституту ім.В.Чорновола;
 
Куць Марія Ярославівна - бібліотекар Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. №3;
 
Малинська Віра Григорівна - бібліотекар Кременецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Кременецького району;
 
Саска Дарія Петрівна - бібліотекар Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району.
 
Харківська область
 
Лобойко Тетяна Петрівна – завідуюча бібліотекою Козачолопанської ЗОШ І-ІІІ ст.;
 
Нємченко Олена Миколаївна – завідуюча бібліотечно-інформаційним центром спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №73 м.Харкова;
 
Шевцова Наталія Вікторівна - завідуюча бібліотекою ЗОШ І-ІІІ ст. №100 імені А.С.Макаренка м.Харкова;
 
Давидова Людмила Леонідівна – бібліотекар комунального закладу „Есхарівська спеціалізована школа-інтернат „Козацький ліцей”Харківської обласної ради.
 
Хмельницька область
 
Мосорик Ганна Михайлівна – бібліотекар Маківського НВК Дунаєвецького району;
 
Романчук Аза Володимирівна – бібліотекар Чемеровецького НВК;
 
Якимчук Тетяна Василівна – бібліотекар Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району.
 
Черкаська область
 
Куценко Світлана Леонідівна – бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м.Сміли Смілянської міської ради;
 
Матвієнко Катерина Олексіївна – бібліотекар Байбузівської ЗОШ І-ІІІ ст. Черкаської районної ради;
 
Слободяник Любов Володимирівна – завідуюча бібліотекою Шполянської гімназії №3 Шполянської районної ради.
 
Чернівецька область
 
Цуркан Марія Никифорівна - бібліотекар Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст Глибоцького району;
 
Дячук Світлана Миколаївна - бібліотекар Мариничівського навчально-виховного комплексу „Родина” Путивльського р-ну.
 
Чернігівська область
 
Косенко Надія Іванівна - бібліотекар Іваницької ЗОШ І-ІІІ ст. Ічнянської районної ради;
 
Юхименко Ксенія Михайлівна - бібліотекар спеціалізованої ЗОШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов м.Чернігова.
 
АР Крим
 
Картакова Ніна Владиславівна - бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м.Бахчисарай.
 
м. Київ
 
Березнюк Лариса Іванівна – бібліотекар спеціалізованої ЗОШ №277;
 
Строкань Тетяна Петрівна – бібліотекар спеціалізованої школи І ст. №327 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Категория: Листи МОН України | Добавил: admin
Просмотров: 2307 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Категории каталога
Закони, укази, розпорядження [37]
Закони, укази, розпорядження у сфері бібліотечної справи та освіти України
Положення [8]
Положення в сфері бібліотечної справи
Інструкції [9]
Правила, порядок, норми [10]
Роз'яснення [8]
Стандарти [3]
Листи МОН України [15]
Оплата праці [27]
Програми [0]
Форма входу
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 684
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2017