Неділя, 18.11.2018, 05:47
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Головна » 2009 » Квітень » 6 » Результати І загальноміської олімпіади з інформаційної культури «БібліонІКа»
Результати І загальноміської олімпіади з інформаційної культури «БібліонІКа»
23:22
Результати І загальноміської олімпіади з інформаційної культури «БібліонІКа»

Вікова категорія 4-6 класи

Взяли участь команди учнів ЗОШ № 1, 2, 3, 4.

І місце – команда ЗОШ №1 «Розумники»

ІІ місце
– команда ЗОШ №2 «Читайлики», команда ЗОШ №3

ІІІ місце
– команда ЗОШ №4 «Форум»

В індивідуальній першості диплом «Найактивнішого учасника олімпіади» отримали:

Ящук Софія,учениця 5-Г класу ЗОШ №1

Репех Катерина, учениця 4-А класу ЗОШ №2

Коленковська Катерина,учениця, учениця 5-А ЗОШ №4

Вікова категорія 7-9 класи

Взяли участь команди учнів ЗОШ № 1, 2, 3, 4, ліцею.

І місце – команда ліцею “Бібліографи”

ІІ місце – команда ЗОШ № 4  “Форум”

ІІІ місце – команда ЗОШ № 1 “Книголюби”

Диплом за активну участь в олімпіаді одержали команди ЗОШ № 2 та ЗОШ № 3. 

В індивідуальній першості диплом «Найактивнішого учасника олімпіади» отримали:

Коршук Володимир,учень 8-Г класу ЗОШ №3

Антонова Лідія, учениця, учениця 9-А ЗОШ №4

Вікова категорія 10-11 класи 

Взяли участь команди учнів ЗОШ № 2, 3, 4, ліцею.

І місце – команда ліцею “Совенята”

ІІ місце – команда ЗОШ № 3  “Букіністи”

ІІІ місце – команда ЗОШ № 4 “Форум”

Диплом за активну участь в олімпіаді одержала команда ЗОШ № 2

В індивідуальній першості диплом «Найактивнішого учасника олімпіади» отримали:

Косік  Марина, учениця 44 групи ліцею

Снісар Даніїл, учень 11-Б класу ЗОШ №3

Ковальчук Михайло,  учень 10-А класу ЗОШ №2  


"Заговори, щоб я тебе побачив", виступ у віковій категорії 7-9 кл.Виключно чоловіча команда ЗОШ №2, 10-11 кл.Дипломи переможцям олімпіадиНагородження переможців серед команд 4-6 класівВідгуки учасників І загальноміської олімпіади
з інформаційної культури «БібліонІКа»


Вікова категорія 4-6 класи

Люба Олімпіадо!
БІЦ дуже цікавий, а олімпіада – просто клас! Мені дуже сподобалось! Я отримала багато знань і познайомилась з дуже приємними людьми! Найцікавішим було завдання на етапі «Інтернет-мандри». Весь конкурс ми вірили в перемогу, адже нам дістався перший маршрут, і ми – учні першої школи, і закінчили першими! 
Софія Ящук, ЗОШ №1, 5-Г

Ця олімпіада надовго запам’ятається нашій команді. Найбільше вона привабила нас цікавістю завдань. Мені дуже сподобалась робота з Інтернетом. Я мрію, що на наступний рік, знову сюди потраплю. Мені не сподобався лише перший тур, адже на нього нам дали лише 5 хв. Тому прошу на наступній олімпіаді виділити нам більше часу.
Катя Репех, ЗОШ №2, 4-А

Мені дуже сподобалася ця олімпіада, тому що для мене - це найперша міська олімпіада. Найбільше мені сподобались етапи під назвою «Інтернет-мандри» та «Заговори, щоб я тебе побачив». Гадаю, всі учасники будуть пам’ятати ці змагання все життя.
Ілля Шульгін, ЗОШ №1, 4-Б

Було цікаво, дуже сподобалость виконувати  незвичні завдання, в ході яких ми набули багато нових та цікавих знань. Найбільше вражень залишилось від завдання з Інтернетом.
Юля Мягка, ЗОШ №2, 5-А

Отримала задоволення від кожного етапу змагань. Найбільше мені сподобались завдання на етапі «Що? Де? Коли?». Нарешті зрозуміла як користуватися алфавітним каталогом.
Шумейко Влада, ЗОШ №3, 6-А

Мені дуже сподобалось змагання «БібліонІКи». Це було дуже цікаво та пізнавально. Найбільше мені сподобались «Інтернет-мандри». У мене вдома є комп’ютер, а Інтернету немає. Я вперше дізналась, як ним користуватися. Всі етапи були добре продумані і веселі.
Аня Черняк, ЗОШ №3, 6-Б

Було дуже цікаво. Я ознайомилась з різною інформацією. Це дуже незвична олімпіада. Головне – участь, а не перемога.
Ксенія Песцова, ЗОШ №3, 5-Б

Мені дуже сподобалось бути учасницею цієї олімпіади. А найбільше мене зацікавив конкурс «Книга – вірний друг, а комп’ютер – це …», «З інформацією на Ти» та «Сам собі бібліограф».
Катя Гончар, ЗОШ №4, 4-А

У БІЦі ніколи не буває сумно, а олімпіада не тільки перевіряє знання кожного учня, вона перевіряє, як ми вміємо працювати в команді, об’єднувати маленькі знання у великі. Пам’ятайте, головне не перемагати, а брати участь!
Саша Дудкіна, ЗОШ №1, 5-Г           

Мені дуже сподобалась ця олімпіада. Це було надзвичайно цікаво і захоплююче. Тому, що ми працювали оперативно. Найбільше сподобалось останнє завдання «Заговори, щоб я тебе побачив». Один за всіх і всі за одного!

   Халіфаєва Поліна, ЗОШ № 1, 4-Г            

Мені сподобалося сьогодні брати участь у грі-вікторині «БібліонІКа». Найбільш цікавим для мене був конкурс «Що? Де? Коли?». Я б із задоволенням взяла участь у такій грі і наступного року. А може після цього конкурсу мені записатися до міської бібліотеки? Це чудова ідея.  Зроблю це з задоволенням! А зараз я тримаю схрещеними пальці за мою команду.
Настя Кубрак, ЗОШ № 4, 6-Б 

Вікова категорія 7-9 класи (висловлюючи свої думки, старші учні  чомусь вирішили не називати себе) 

Сьогодні я відвідала Всеукраїнський тиждень дитячої книги. Конкурс чудовий., хоча в ньому були і деякі недоліки (невисока швидкість Інтернету). Дякуємо за цікаво проведений час на канікулах.
Без підпису

Загалом олімпіада була дуже цікавою. Для того, щоб поліпшити продуктивність праці на усіх етапах у наступному році треба організувати музичний супровід.
Без підпису

Мені дуже сподобалось брати участь у цьому конкурсі. Дуже цікаво побудована гра (за маршрутами), цікаві завдання, які побудовані так, що використовуються  різні джерела інформації.
Без підпису

В цілому мені сподобався цей конкурс-олімпіада. Адже він вперше проводився в нашому місті. Але були і свої недоліки: швидкість завантаження мережі Інтернет, мало часу на написання творчих робіт. А взагалі конкурс був цікавий і новітній.
Без підпису          

Я самостійно навчилась шукати певну інформацію. Мені здалось, що на деякі завдання давали замало часу. Але сподобалось те, що завдяки цій олімпіаді я здружилась з новими людьми. Мені було приємно з ними працювати. Дякую.
Без підпису

Ця олімпіада  цікава, водночас вона згуртовує людей, адже це  командна гра, в якій вирішуються спільні питання і проблеми. Я б хотіла, щоб і в наступному році були такі змагання. Я б залюбки взяла в них участь.
Саша Ігнатенко, ЗОШ № 4, 7-Б  

Сьогодні я навчилась шукати інформацію за каталогами і картотеками, користуватися бібліографічними покажчиками. Тепер я знаю, де знайти відповідь на різноманітні питання, наприклад: «Скільки мов існує в світі?» тощо.
Дарина Константинова, ЗОШ № 4, 8-Г

Я не вважаю цю олімпіаду змістовною. В ній ми використовували повсякденні знання, а не ті, що здобуті в школі (тобто школа не має відношення до цього заходу). На мою думку, досить змагань за шкільними предметами. Використання канікулярного часу теж мене не дуже «порадувало». Проте можна урізноманітнити традиційні олімпіади, додавши подібних творчих завдань.
Лідія Антонова, ЗОШ № 4, 9-А 

Мені сподобалось шукати інформацію в словниках, а також перебирати різноманітні картотеки. А не сподобалась швидкість роботи комп’ютера. Ось…
Харицька Тетяна, ЗОШ № 2, 9-А

Вікова категорія 10-11 класи           

Я хочу поділитися своїми враженнями від того, що відбулося сьогодні на олімпіаді. Було дуже цікаво і весело, мені це найбільше сподобалось з усіх олімпіад, в яких я взагалі брала участь. Може тому, що ми працювали гуртом і мені так було набагато веселіше. Ми працювали з різноманітною інформацією, словниками – це було цікаво!
Без підпису

Я дуже задоволена і у мене багато вражень…
Без підпису

Сьогодні я побувала на дуже цікавому форумі. Мене надзвичайно вразила ця незабутня подорож сторінками бібліотечних знань. Все було дуже  добре, журі справедливе, приємна, дружня атмосфера.Без підпису Ранок був дуже важким, але коли я прийшов до бібліотеки на змагання, то не помітив, як після чарівних усмішок бібліотекарів у нас все вийшло, стало веселіше. Я одержав багато знань щодо роботи з інформацією. Сподобалось усе! Хочеться нашій команді перше місце.
Михайло Ковальчук, ЗОШ № 2

Все було добре, окрім комп’ютерів. Вони дуже повільно працювали і частенько «висли». Дякую Славутицькій владі, що вони такі «уважні». А так все сподобалось!
Без підпису 
Просмотров: 1536 | Добавил: admin | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Календар 2007
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 699
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2018