Вівторок, 06.12.2016, 05:03
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Постановою КМУ внесено зміни до визначення розміру надбавок бібліотекарям за особливі умови праці
Постановою КМУ внесено зміни до визначення розміру надбавок бібліотекарям за особливі умови праці
11:11

Уряд постановою від 25.03.2014 р. № 89 (далі — Постанова № 89) вніс зміни до п.1 постанови КМУ «Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек» від 30.09.2009 р. № 1073 (далі — Постанова № 1073).

Пунктом 1 Постанови № 1073 працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність та займають посади, включені до переліку посад згідно з додатком до Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек, затвердженого постановою КМУ від 22.01.2005 р. № 84, було встановлено надбавку за особливі умови роботи у розмірі 50% посадового окладу. Тепер встановлено, що 50% — це граничний розмір надбавки і встановлюється він керівником установи, закладу, організації у межах фонду оплати праці. Тобто надбавка може бути і 10 %, і 35 %, але не більше 50 %.

Просмотров: 8840 | Добавил: Яна | Рейтинг: 2.5/6 |
Всего комментариев: 7
7  
Некоторые руководители не понимают зачем в формуляре расписываться за взятую книгу, как же они установят библиотекарю справедливый размер надбавки ???

4  
Спасибі, що з 2009 року дали бібліотекарям можливість пожити як люди! Але, навіть не уряд Януковича, а новий, європейський уряд, змінює соціальні постанови sad Цікаву постанову №89 (та й 88 не краща) від 25.03.14 нещодавно підписав уряд щодо виплати бібліотекарям надбавки у розмірі ДО 50% посадового окладу. Справа в тому, що мене цікавить за якими показниками (критеріями) буде вираховуватися % тому чи іншому працівникові? У шкільних бібліотеках працює одна людина (а то й на 0,5 ставки), яка виконує усі функції бібліотеки як установи (від матеріальної відповідальності до індивідуального обслуговування) за копійки, а це від 8 до 12 тарифного розряду (у гривнях це 1376 - 1779 грн.) (і знову ж таки за рішенням керівника :))... Сьогодні керівник "Галю бібліотекаря" любить, а завтра вона йому книгу не підібрала, вій їй хоп і зробив не 50%, а 10% посилаючись на брак фонду оплати праці... то у чому ж тоді соціальна рівність (як у випадку усім діткам, незалажно від черговості народження, по 40 тисяч smile До речі у випадку про частку "ДО" є ще одна постанова від 30.09.2009 №1062 у якій бібліотекарям має надаватися матеріальна допомога для вирішення СПП за рішенням керівника й у розмірі ДО одного посадового окладу на рік, так от її комусь щорічно виплачують, а комусь раз у два роки в межах фонду і за рішенням керівника ;). Мені така соціальна рівність аж ніяк не до вподоби smile
І ще, бібліотекарів не так вже й багато, шоб на них економити :)))

5  
17 квітня 2014 року Профспілка працівників освіти і науки України звернулася до суду з адміністративним позовом про скасування постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373» та № 89 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. № 1073».http://pon.org.ua/dokumenty/3110-profspilka-zvernulasya-do-sudu-dlya-zaxistu-prav.html Побачимо cool

6  
Молодці!!!

3  
Надбавки педагогам і бібліотекарям буде збережено
01.04.2014 | 12:06
Прес-служба Міністерства фінансів

Надбавки педагогічним працівникам і працівникам бібліотек, які були встановлені до цього часу у розмірі до 20% і 50% відповідно, не скасовуються - зазначені виплати у 2014 році при внесенні зміни до бюджету скорочені не були.

Так, педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування буде виплачуватися надбавка у розмірі до 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Працівникам державних і комунальних бібліотек, які провадять культурну, освітню, інформаційну, науково-дослідну, методичну діяльність, надбавка виплачуватиметься у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Також на засіданні Уряду 25 березня прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

http://www.kmu.gov.ua/control....7160073

2  
А тепер...
Кабінет Міністрів України
Постанова від 25.03.2014 № 89
"Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. № 1073"

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Меню сайту
Форма входу
Календар 2007
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 647
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2016