Неділя, 24.02.2019, 04:06
Вітаємо на сайті САШБ! Гость | RSS

Славутицька асоціація шкільних бібліотекарів

Методична скарбничка бібліотечного фахівця

Головна » Статті » Організація роботи бібліотеки » Планування роботи бібліотеки

В категории материалов: 6
Показано материалов: 1-6

Сортировать по: Назві
Все о вашей библиотеке
  
Е. В. Баханская,
методист отдела информационного и учебно-методического обеспечения окружного методического центра Северо-Западного округа
Москва
  
План и отчет работы библиотеки – главные документы, которые характеризуют деятельность школьной библиотеки. Основная цель этого материала – помочь школьному библиотекарю грамотно и четко спланировать свою деятельность в текущем году, обдумать, какие формы и методы работы лучше использовать в помощь учащимся и педагогам, а затем убедительно отчитаться.
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 7694 | Добавил: admin | Дата: 06.01.2008 | Комментарии (0)

Маркетингове планування роботи бібліотеки навчального закладу
 
(Матеріали до проведення школи майстерності бібліотечного працівника)
 
Укладачі: Т.М. Панченко, В.М. Короткевич
Центр професійного розвитку
Славутицької міської ради Київської області
 
Планування бібліотечної діяльності — це наукове визначення цілей її розвитку, завдань та засобів їх реалізації, показників розвитку на певний період. Воно займає центральне місце в системі управління, визначаючи основні напрями роботи бібліотеки навчального закладу на поточний період та на перспективу, що забезпечує єдність діяльності. Бібліотечний маркетинг найтіснішим чином пов'язаний з інноваційною діяльністю бібліотеки, оскільки включає вивчення потреб в інноваціях та можливостей їх реалізації, розробку інноваційної стратегії, організацію просування інновацій на ринок бібліотечних послуг. Матеріал розрахований на бібліотечних працівників для проведення занять школи майстерності бібліотечного працівника.
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 2667 | Добавил: admin | Дата: 05.01.2008 | Комментарии (0)

Про проведення місячника книжки
“Від книги до світла, до знань, до життя”
в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах освіти в 2009 році ”
  
Методичні рекомендації
керівникам закладів освіти, класним керівникам, шкільним бібліотекарям
 
Міський методичний центр пропонує загальноосвітнім, дошкільним та позашкільним закладам освіти провести протягом березня 2009 р. загальноміську акцію місячник книжки під єдиним гаслом: “Народжені в Україні!”, спрямовану на відзначення 100-річчя від дня народження Марії Приймаченко, 150-річчя від дня народження Шолом-Алейхема, 195-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 200 річчя від дня народження Миколи Гоголя, 170-річчя від дня народження Павла Чубинського, виховання в учнів на прикладі життя і творчості великих українців почуття національної гідності, формування в них громадянської свідомості, патріотичних переконань, любові до своєї Батьківщини, збагачення їх духовного світу.
  
Враховуючи високу ефективність проведення такого комплексного виховного заходу як місячник книжки, пропонуємо зважено і з відповідальністю поставитися до його організації та забезпечити максимальне залучення учнівської, педагогічної та батьківської громадськості до участі в зазначеній акції.
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 4305 | Добавил: admin | Дата: 05.03.2009 | Комментарии (0)

Про проведення Місячника книжки “Від книги до світла, до знань, до життя" в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах освіти в 2008 році 
 
Методичні рекомендації, "Вислови В.О.Сухомлинського про роль книги і читання у духовному становленні особистості", "Список рекомендованої літератури" керівникам закладів освіти, класним керівникам, шкільним бібліотекарям
 
Рекомендації підготовлено методистом ММЦ Колосай Л.А.
м.Славутич
 
Міський методичний центр пропонує загальноосвітнім, дошкільним та позашкільним закладам освіти провести протягом березня 2008 р. загальноміську акцію Місячник книжки під єдиним гаслом: “Відкриймо серце для любові! Будуймо щастя для людей!”, спрямовану на формування загальнолюдських моральних якостей та духовний розвиток дітей та молоді.
 
Проблеми виховання гуманності, любові до людей, ознайомлення із соціальною дійсністю завжди були центральними у вихованні дітей. З огляду на умови розвитку суспільної моральної свідомості на сучасному етапі розбудови держави, впливу негативних прикладів, які широко висвітлюються засобами масової інформації, проблема формування в молоді позитивних моральних рис набуває першочергового значення. Людина, її місце в системі соціальних взаємин – центральна проблема морального виховання.
 
З метою створення добротних і якісних умов життя, зміцнення доброзичливих взаємин, дотримання норм етики і моралі в Славутичі прийнято “Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади”. Указом Президента України від 28.03.2007 року за № 250 “Про заходи у зв’язку з 75-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні” 2008 рік оголошено Роком вшанування пам’яті жертв голодомору та масових політичних репресій. 2008 рік – ювілейний рік багатьох славетних гуманістів, серед яких: В. Сухомлинський, О.Гончар, В.Стус, М. Монтень, К.Ушинський, Я. Корчак, В.Короленко, В.Одоєвський, Л.Толстой та ін.
 
Саме ці фактори і обумовили вибір тематичного та ідейного спрямування Місячника книжки нинішнього березня. Плануючи акцію, просимо керуватись Положенням про Місячник книжки “Від книжки, до світла, до знань, до життя”, затвердженим відділом освіти у 1997 році та наказом відділу освіти № 50 від 28.02.2008 “Про місячник книжки”.
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 15208 | Добавил: admin | Дата: 01.03.2008 | Комментарии (0)

Методичні рекомендації 
керівникам закладів освіти, класним керівникам, шкільним бібліотекарям 
щодо  проведення Місячника книжки "Від книги до світла, до знань, до життя" в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах освіти в 2012 році
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 2062 | Author: Yana | Добавил: Яна | Дата: 01.03.2012 | Комментарии (0)

Про проведення Місячника книжки "Від книги до світла, до знань, до життя в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах освіти в 2010 році ”  

Методичні рекомендації керівникам закладів освіти,  класним керівникам, шкільним бібліотекарям   
  

Міський методичний центр пропонує загальноосвітнім, дошкільним та позашкільним закладам освіти провести протягом березня 2010 року загальноміську акцію Місячник книжки під єдиним гаслом: «Книга пробуджує розум до навчання i творчості».  

Плануючи акцію,
Планування роботи бібліотеки | Просмотров: 3602 | Добавил: admin | Дата: 03.03.2010 | Комментарии (0)

Меню сайту
Категории каталога
Морально-етичне виховання [1]
Робота з фондом підручників [1]
Досвід роботи бібліотек [4]
Планування роботи бібліотеки [6]
Моделі бібліотек [5]
Організаційна культура бібліотеки [9]
Документи Асамблеї країн СНД [1]
З історіїї бібліотечної справи [1]
Форма входу
Пошук
Наші друзі

 
 
 
 
Каталог@Mail.ru - каталог ресурсов интернет Отрок.ua - Православный журнал для молодёжи  
Статистика
Опитування
Чи може інформація із Internet замінити користування бібліотеками?
Всього відповідей: 705
Міні-чат
Librar © 2019