Р е д а к ц і я ж у р н а л у
ШКІЛЬНИЙ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
03680, м. Київ, вул. Горького. 172, оф. 720. Телефон /факс (044) 528-28-60; 528-28-75; 528-22-16
E-mail:
red@libcenter.com ;
bizred@ukr.net № 14 від 25 квітня 2012 р.
Методистам з бібліотечних фондів районних/міських методичних кабінетів/центрів,заступникам директорів з навчально-виховної роботи та бібліотекарям навчальних закладів
Про зміст журналу
«Шкільний бібліотечно-інформаційний центр»
№ 5/2012
Шановні освітяни і бібліотекарі!
Надсилаємо вам для ознайомлення анотований зміст чергового — п’ятого випуску журналу «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр», що готується до друку.
Зважаючи на необхідність проведення у загальноосвітніх навчальних закладах упродовж травня – червня поточного року щорічної інвентаризації бібліотечних фондів шкільних підручників, редакція разом із авторами журналу підготувала для вас низку матеріалів, які допоможуть виконати цю роботу ефективно і якісно.
Надзвичайну цінність у цьому сенсі мають «Таблиці Excel для систематизації обліку навчальної літератури за результатами інвентаризації шкільних підручників 2012 року», які є складовою частиною комп’ютерної програми електронного обліку навчальної літератури «Шкільний підручник», що впроваджується експериментально згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проект зі створення єдиної системи централізованого електронного обліку підручників у загальноосвітніх навчальних закладах, районних і обласних управліннях (відділах) освіти, Міністерстві» від 15 лютого 2011 р. № 132.
Таблиці обліку навчальної літератури призначені для систематизації обліку навчальної літератури за результатами інвентаризації та для спрощення формування аналітико-статистичних даних щодо забезпечення навчальною літературою на 2012/2013 навчальний рік.
У період переходу на єдину систему електронного обліку навчальної літератури за програмою «Шкільний підручник» пропоновані розробниками таблиці можуть використовуватися бібліотеками, які не беруть участі в експериментальному впровадженні, водночас їх використання стане своєрідним тренажером для бібліотекарів ЗНЗ, формуючи уявлення про підходи до запровадження єдиної системи обліку навчальної літератури.
Передплатники журналів «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Повне видання» та «Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Бібліотечна робота» отримають ці таблиці як електронний додаток до статті автора ідеї та члена колективу розробників програми «Шкільний підручник» Атахаджаєвої Н.В.
Із метою оперативного доведення до безпосередніх виконавців інвентаризаційного процесу необхідних матеріалів редакція, використовуючи технологію «Електронний міст», надсилає вам для використання в роботі зазначені матеріали.
З повагою і побажанням успіхів
Головний редактор Л.А. Поперечна